reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Hej.
Kuleczki co tam u was? Wczoraj chyba miałam skurcze dość mocne. Nie wiem czy to było to ale tak mocno mi się spinało w dole jakby mnie szpilką kół mały. Regularności brak tylko takie kilka dobrych razy przez 30 min. Taka jestem zmęczona dzisiaj.
Macie jakieś wieści od Bishopki?
 
reklama
Malgo000 to nie wyglądało mi na kolkę ale masakra jak młody się męczył i darł ale tylko jak go z rąk odstawiałam do łóżeczka. O 4 wreszcie zasnął i spał jak suseł, 2h po przewidzianym karmieniu dalej spał, budziłam go na karmienie. A karmimy się co 3 godziny. Na dodatek pierwszy raz włączył mi sie alarm monitora oddechu. Okropna noc za nami.

Akutan jeszcze tylko trochę, wytrzymasz;-) Potem będziesz prema niewyspana.
 
Ja też liczyłam, że jak tu wejdę zobaczę jakieś dobre info od Bishopki. No nic - na razie zaciskam mocno kciuki za jej synka.
Szuszu - oby wszystkie dzieciaki takie były!

Mam pytanie - pisałam wczoraj, że krwawię po badaniu u Gina, wiem, że szyjka teraz mega ukrwiona, ale ja plamię nadal - też Wam się tak zdarzyło? Do tego moje spojenie podjęło chyba finalną decyzję o pęknięciu i napitala mnie tak, że piszczę przy każdym ruchu.
 
Witam o poranku wszystkie sierpnióweczki

Mam pytanie - pisałam wczoraj, że krwawię po badaniu u Gina, wiem, że szyjka teraz mega ukrwiona, ale ja plamię nadal - też Wam się tak zdarzyło? Do tego moje spojenie podjęło chyba finalną decyzję o pęknięciu i napitala mnie tak, że piszczę przy każdym ruchu.

Blackberry na Twoim miejscu pojechałabym na IP zeby to sprawdzić. Nie bagatelizowałabym tego. Będziesz spokojniejsza.

Też myślę o Bishopce i jej maleństwie. Mam nadzieje, że wkrótce sie pojawi na bb i wszystkie nas uspokoi, że z synusiem już wszystko wporządku.

A ja kolejny dzień nie wiem co ze sobą zrobić :-( Może to jakaś deprecha przedporodowa, hheh
 
hej dziewczyny od Bishopki dalej zero wiesci ehhh caly czas o nich mysle...
Akutan moze w koncu cos ruszy...??
Balcberry nie lekcewaz tego krwawienia skoro dalej jest...
Dominic Malgoo Wspolczuje nieprzespanych nocy moje dziecko to takie grzeczne wa w nocy spi conajmniej od 5 do 6 h pozniej go budze bo cyce pelne...;-)ale juz niedlugo pewno wam sie to unormuje i bedzie dobrze;-)
ogolnie mam mega dola z powodu wagi wygladu i innych rzeczy ale zanudac was nie zamierzam tylko spojrzenie tulenie mojego szkraba poprawia mi humor...
Shadow tez mialam takie jazdy nom to takie wahanai nastroju na ktore nie masz wplywu niestety;/
 
Sagaa- no innego wyjścia nie ma z tej sytuacji - pytanie tylko kiedy się ruszy i obym nie była ostatnia gasząca światło w tym towarzystwie.
Wyglądem też się przejmuje. Wiem co czujesz. Mało to sprawiedliwe, że ponosimy aż taką wysoką cenę. Zazdroszczę dziewczynom co nie mają takiego problemu. Będziemy musiały pracować nad sobą ze zdwojoną siłą.

A właśnie- strasznie mnie swędzi dół brzucha... no mogłabym się drapać i drapać. Smaruję się ciągle ale się boję, że jak opada to coś mi się tam wykluje z tych rozstępów....:(
No i wczoraj jak się schylałam by buta zapiąć coś mi chrupnęło w brzuchu - ale nie da rady dzidzi połamać, co nie?
 
Akutan;-)nie moze sie polamac, moze dzidzia sie przkrecala i dlatego..a nawet jak zamkniesz to co z tego wazne ze juz blizej jak dalej:-)
nOm bardzo wyskoa cene ponosimy tez zazdroszcze tym co chwile po porodzi wygladaja jak przed a mnie do tego dluga droga a ja po cc nie moge na razie nic;/
 
i po SN nie można za bardzo się nadwyrężać - bo później można się samych komplikacji nabawić. Tam kiedyś podawałam linka do ćwiczeń które można wykonywać w połogu- dostałam je od położnej- widziałaś?
 
reklama
Dziewczyny ja niemal do rana mialam takie straszne bole, chyba skurcze nie przechodzily przy zmaianie pozycji i byly niregularne. Dzis rano juz nic nie boli jest ok. Ide do mojej poloznej zobaczyc co wymysli. Juz sie cieszylam ze moze bobas sie wykluje a tu lipa :(
 
Do góry