reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
CZEŚĆ KOBITKI-MATKO ALE TEMPO ROZPAKOWYWANIA Z 2-PAKÓW IDZIE NA MAXA:szok::-)
Bishopka ,Flower trzymam za was kochane i za wasze pociechy kciukaski bardzo mcno zaciśnięte
U nas zaczeły się jakiś czas temu kolki :-(masakra na maxa myślam ,że chociaż z 2 dzieckiem mnie to ominie a tu dupa :no:.Zaglądam do Was rzadziej bo przez te kolki nie mam czasu nawet do lapka siąść.Całe szczęście,że mój mąż ma jeszcze urlop bo bardzo dużo mi pomaga .W nocy mały też budzi sie co 2 godziny do cyca ,czasami zdaży się,że prześpi raz 3godź.Na noc daje mu jedną butle Nan pro aby więcej przespał i udaje się ,że śpi po butli 3-3,5 godż. a tak ciągle na cycu.Rośnie jak na drożdżach waży już 5kg.Cycki nadal trochę bolą bo mam niezłą mleczarnię:-D.Odciągam juz trochę mniej pokarmu niż wcześniej i wszystko mrożę.
Muszka ja też myślałam ,żęś się już kobito rozpakowała a ty co ???? ;-)
Pozdrawiam Was wszystkie kobitki kochane :tak::-)
 
:-D No co Wy, ja będę ostatnia.

Z pokorą czekam dziś na teściową... :-(

A tak serio, podbrzusze pobolewa, ale szału nie ma. Więc nic z tego.

Maggie, teraz to mi już wszystko jedno. Rodzę w poniedziałki :-D. A Ty już Panna? Miałam nadzieję załapać się na lwiątko, ale chyba ostatecznie będzie waga czy co tam potem jest, hahaha :-D
 
Hej laski i kulki.
Mówię wam oszaleję, za chwilę sobie wytnę ten brzuch. Choliwa nie dość, że mi opadł na kolana to jeszcze swędzi tak, że szału dostaję. No nic tylko wziąć szczotę ryżową i drapać. Wiem, że rozstępy tak się objawiają więc smaruję się jak szalona. A małemu tak w brzuchu dobrze, że ja też chyba Wagę będę miała.
Wczoraj weszłam na chwilę do mothercare i wyszłam z 2 zajefajnymi staniorami do karmienia. A na dodatek pani mi powiedziała, że mogę sobie coś dobrać w podobnej cenie za 1gr więc mam dodatkowo wypasioną piżamkę do karmienia (spodnie, bluzka na odpinanych ramiączkach i króciutki szlafroczek) :-):) A cieszę się jakby mi ktoś w kieszeń nakładł.
Mam nadzieję, że z naszymi maluszkami szpitalnymi jest już lepiej... Mucha walczę z Tobą o ostatnie miejsce. U mnie nic się nie dzieje. NIC- ja nawet rozwarcia nie mam
 
reklama
akutam, trudnego przeciwnika sobie wybrałaś :-D. Zaczynam dostrzegać pozytywy... Zejdę ze statku ostatnia - jak kapitan :-D
Tylko szkoda że mnie boli podbrzusze i plecy tępo... bo to ani przyjemne, ani nie niesie za sobą skutku (póki co)
 
Do góry