reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

ŁAAAA- o czym wy mówicie?! u mnie nic się nie dzieje ;( Masakra. Nic nie wycieka, plecy bolą bo bolą od 4 miesiąca chodzę jakbym miała 2 nogi połamane. Czasami coś mnie tam nisko w brzuchu ściśnie ale nie wiem czy mi się chce bąka puścić czy to skurcz. Tylko brzuch między kolanami i okropnie swędzi. Zwariuję. A moja położna tylko do 29 sierpnia, później idzie na urlop. Cierpliwości też nie mam.. a mały rośnie... pewnie jużpod 4 kg podchodzi....


Biedna OLI i Filipek. Trzymajcie się kochani.

Idę z mężem na spacer:D
 
reklama
szuszu, już wiem dlaczego moja mówi, że mam se ktg odpuścić :-D

Co jest z tymi naszymi/waszymi dzieciaczkami?Ciągle coś..
jeszcze wczoraj Oli mówiła, że na czerwcu 2009 nie było takich akcji, a teraz sama w szpitalu z młodym :|:|
 
Powiem Wam, że jak czytam te info to aż mnie mrozi. Ciągle jakieś nieprzewidziane akcje. Brak info od Bishopki też martwi bardzo - może odezwie się dzisiaj jak małemu zdejmą czepek.
 
Balckberry, ee to ja mialam na dobre dwa paluchy, i se nimi merdała wczoraj jeszcze żeby powiększyć, więc może pójdzie sprawniej:-D :-D

Szuszu, nie mam. Póki co nie zawracam jej głowy, nie chcę jej denerwować..
 
KTG nie zapisuje skurczów w dolnej części macicy i krzyżowych;-)

No wiem, ale nie chciałam o nich mówić, hehehe, żeby nie wystraszyć tych, co nie rodziły. W każdym bądź razie, życzę takich, żeby się zapisywały.

A co się dzieje z Oli i Fifim?

Edit. Doczytałam :-( Kurde, faktycznie jakaś zła aura panuje w sierpniu. Życzę Wszystkim maluchom szybkiego powrotu do zdrowia.


Kupiłam sobie w ciemno stanik do karmenia na allegro. Ciekawe czy będzie dobry?:confused:
 
Ostatnia edycja:
Czyli światło będę gasić ja...no życie ;-) Sprawiedliwości nie ma na świecie - tak patrząc na mój suwak...:-D Dobra jadę. Zobaczymy.

Co do KTG to mój gin mówił coś o wydolności łożyska. Dzisiaj zapytam to powiem po co. Ja będę miała po raz 1.
 
reklama
Do góry