reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Patisa, ano to wiesz o czym mowię... teraz lepiej nie chorowac, bo sluzba zdrowia nie jest najlepsza. choc to nie jest regula, ale coraz częstrzy przypadek to jest.

Marthha - my dzis tez spacerowalismy w spacerowce! Natalcia sie zaklimatyzowala, zadowolona, rozglądala się na lewo i prawo cały czas.

Mama80 - witaj! uroczego wieczoru :)

hej wszytskim! my dzis z racji ze zjawiskowa pogoda, spacerowałyśmy z Natalką prawie 3 h. Dotlenilyśmy się, a raczej przewentylowałysmy :)))) Młoda ma dzis super humor, az milo :))
 
czesc mamuski.
Marthha 3mam kciuki aby wyniki byly lepsze i anemia poszla tam gdzie pieprz rosnie
renatkanutka extra dlugi spacer, my dzisiaj bylismy z 30min bo wialo jak w kieleckim i szybko sie zmylismy maly tradycyjnie spal :) od wtorku bede u mamy wsrod blokow to wtedy beda dluzsze spacerki
patisia duzo zdrowka dla synka.
U nas trwa walka z zap j.ustnej prawdopodobnie skutek uboczny antybiotykow grozil nam szpital ale udalo nam sie bez :)) Dziewczyny Wasze Skarby daja rade z grudkami w daniach zaczelam wprowadzac sloiczki po 6 i 7 i tam sa juz grudki mlody wypluwa i nie chce jesc. jak jest u WAs?
A gdzie jest reszta Sierpnioweczek??
 
Aniu, moja Natalcia to najmniejszą grudkę wyczuje i pluje a potem zaciska usta. Najlepiej jej sie je papki, dosc rzadkie. gęstymi jakby sie dławiła. No i kaszka - normalnej nie zje. dodaje jej 2-3 łyzeczki do 180 ml mleka i na noc pije a nie tak jak na opakowaniu 3-4 łyzki na 150 mleka. Wprowadzałas juz zoltko ? bo jedni mówią ze po 6 jedni ze po 7 mcu i juz zgłupiałam ;)
 
hej,

mój jakoś grudki zaakceptował. Początkowo też wypluwał z buzi i zostawiał ale teraz nawet lepiej je takie gęste. Jak gotuję to np. kaszy jaglanej nie miksuję tylko warzywa i mięsko. A czasami duszę widelcem warzywa a miksuję mięso i ryż (bo twardszy niż kasza ;-)).I ładnie sobie już powoli rozciera na dziąsłach :)

A żółtko podaję od skończenia 6 m-cy....ale nie za dużo się najadł, bo zapominam :sorry:....

U nas piękna pogoda to dużo spacerujemy.

No i w końcu Radko stanął na czworakach....buja się w takiej pozycji albo posuwa się do tyłu i rozjeżdża....ale ćwiczy uparcie :) A cieszy się jak nie wiem hahahah
 
Dzieki za odp. Mam nadzieje ze igor tez potrebuje czasu i zaakceptuje grudki. Ja zoltko dalam raz cwiartke pozniej sie pochorowal i zostawilam. Od jutra znowu zaczne dawac nam dr pow zeby dawac cwiartke co 3 dni i stopniowo zwiekszac.
JJ zdolny Synek. Moj dalej si8e nie przewraca z brzucha na placy a odwrotnie ma juz dobrze opanowane, pelza sobie po kocyku .13 idziemy na rehabilitacje i dowiemy sie jak mamy cwiczyc.
zazdroszcze Wam pieknej pogody

JJ jak Rdzio lezy na brzuszku to jak ma ulozone nozki??
 
Witajcie:-)!

My jeszcze żółtka nie jemy. Na razie wprowadzamy wołowinę i znów podejrzane, duże plamy na ciele. Co do grudek to mały na początku miał odruch wymiotny, a teraz woli taką zbitą konsystencję.

A jak u Was z glutenem? Dalej odmierzacie gramy i dodajecie do dania?
A i jak z rybami wprowadzacie?


aankaa mój najpierw umiał z brzucha na plecy, a teraz nie potrafi...jedynie z pleców na brzuch. Do tego szaleje wokół własnej osi i próbuje przeć do przodu:-D U nas nóżki są przeważnie w górze - ugięte w kolankach, bądź wyprostowane na podłodze.

A u nas bunt na spacerówkę:szok: nie wiem po co ja wózek kupiłam:-D i tak jak miałam nadzieję, że spacerówka odczaruje mi syna tak teraz łudzę się, że może jak pozbędziemy się kombinezonów to będzie szansa na spokojny spacer:confused2:
 
Witajcie, my dzisiaj cały dzień spedzilismy u rodzicow :-)
Aankaa84, ja tez daję te słoiczki po 6 msc. Mała na razie jadła tylko zupke pomidorową z ryżem (ona ma kawałki warzyw), na początku krztusiła się przez te grudki,ale po jakimś czasie załapała. O dziwo zaczęło jej smakować, a później była fajna kupka, bo były w niej kawałki warzyw, które jadła….
Renatkanuta my wprowadziliśmy już żółtko, a Mała nawet go nie zauważyła w obiadkach. Daję pół żołtka co dwa dni.
JJ gratuluję nowej pozycji, za chwile będzie czworakować :szok:
 
reklama
Do góry