reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

czesc wszystkim
jagienka brawo dla meza za pomyslowosc, u mnie tez bylo fajnie ale nie az tak zaskakujacao, moj maz oswiadczyl mi sie na weselu mojej kuzynki na srosku sali, poszedl do orkiesrty pogadal za chwile prosil mnie na kleczaca na srodku sali o reke przy wszystkich gosciach- super bylo

mmmm słodko! pewnie byłaś bardzo zaskoczona!!!! :) No i uwiecznione na płycie zapewne :) mój M prędzej padłby niz by tak zrobił ;D
 
reklama
Dzięki za odpowiedzi dotyczące gotowania MM. Udało mi się zrobić budyń bez gotowania MM. Założyłam nowy wątek Kuchnia Maluszka i tam zamieściłam przepis.
 
jestem.. nikt nie tęsknił?:( u nas przeprowadzka na całego sypialnia urządzona, mała szczęśliwa i wymęczona dziś spała mi równiutko od 19 do 7 nad ranem :) cudddd
je coraz więcej a ślina jej cieknie po kolana jak patrzy gdy ktoś je :)
siedzi pięknie z prostymi plackami leżąc na plecach podnosi tyłek i odpycha się do tyłu do raczkowania to jakoś jej się nie spieszy
 
heja
na chwilke tylko bo bede odsypiac wczorajsza nac- jak mi sie uda
bo wczoraj Maja miala 4 pobudki w nocy!!!

renatkanuta tzn dowiedzialam sie tego dnia ale rano, zabral mnie ze soba na "zakupy" weszlismy do jubilera i kazal sobie wybrac pierscionek, bylam w takim szoku ze rece zaczely mi sie trzasc z wrazenia i szczescia... a wieczorem oswiadczyny na srodku sali... oj tak pamiatka jest i atrakcja na weselu byla dla gosci hihi
 
Karola, JJ, Mlodam, wracajcie, proszę!!!

Chyba, że na facebook sobie poszłyście:no:

Jezdem, jezdem ;-) ale czasu brak na pisanie :no: Jak przeczytam, co naskrobałyście to już trzeba "biec" na ratunek Radkowi :-)
U nas już nie taki miód :baffled: Radek na czworakach chodzi do tyłu i nauczył się siadać właśnie z takich czworaków w tył no i tak w kółko. A że lubi jeszcze walnąć glebę z pozycji siedzącej więc muszę być zawsze blisko. Poza tym ciepło więc i spacerki dłuższe. Ze starszakiem chodzimy na zajęcia przygotowujące do podstawówki ......czyli kogiel mogiel :sorry2:

Na MM jest napisane, żeby woda miała ok. 40 stopni, bo inaczej zginą bakterie dobre i witaminy :) Ja jak robię budyń to najpierw robię kisiel a potem do przestudzonego dodaję MM i merdam :)

Radek do tej pory był na Bebilonie HA a teraz wprowadzamy zwykły i obserwuję........teraz jestem na etapie 2 miarek zwykłego a reszta HA.....zobaczymy czy się uda :dry:
 
Jezdem, jezdem ;-) ale czasu brak na pisanie :no: Jak przeczytam, co naskrobałyście to już trzeba "biec" na ratunek Radkowi :-)
U nas już nie taki miód :baffled: Radek na czworakach chodzi do tyłu i nauczył się siadać właśnie z takich czworaków w tył no i tak w kółko. A że lubi jeszcze walnąć glebę z pozycji siedzącej więc muszę być zawsze blisko. Poza tym ciepło więc i spacerki dłuższe. Ze starszakiem chodzimy na zajęcia przygotowujące do podstawówki ......czyli kogiel mogiel :sorry2:

Na MM jest napisane, żeby woda miała ok. 40 stopni, bo inaczej zginą bakterie dobre i witaminy :) Ja jak robię budyń to najpierw robię kisiel a potem do przestudzonego dodaję MM i merdam :)

Radek do tej pory był na Bebilonie HA a teraz wprowadzamy zwykły i obserwuję........teraz jestem na etapie 2 miarek zwykłego a reszta HA.....zobaczymy czy się uda :dry:
No jesteś;-)

Moja mała również bardzo ruchliwa. Mata już prawie niepotrzebna, bo mała i tak zaraz znajduje się poza jej obrębem.
U nas dopiero dziś słonko wyglądnęło spoza chmur. Do tej pory pogoda była paskudna.

Oby u Was już było po alergii. U nas nie będzie tak łatwo chyba.

Miłego dnia.
 
reklama
Hej hej witam sie po dluzszej przerwie zreszta jka zwylke pojawiam sie i znikam ale senstment mam do Sierpniowek i czy tego chcecie czy nie bede sie pojawiac moze sporadycznie i nie pasuje to komus ale ciezej mi sie rozpisywac tutaj na Fb siedze czesciej ale mam dni kiedy brak czasu mi na wszystko doslownie, piekne dzieciaczki rosnal i rosna zaraz beda szkodzic jak zacznal biegac skakac piekna pogoda przyjdzie i mniej nas bedzie na kompach ...
Po krotce u nas ok maly zdrowieje bo byl przeziebiony raczkowac nie chce za o odbija sie do stania z siadu na kolanach ma dwa zeby i poamlu leci...;-)Pozdrawiam Was sierpnioweczki;-)
 
Do góry