reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Jagienka29 Dominik ma się bardzo dobrze, jakiś czas temu dogonił rówieśników i chatę mi już roznosi :-D Siedzi, pełza, staje przy czym się da, otwiera szafki i szuflady, dobiera się do kabli, ma jednego zęba (drugi w drodze) i waży koło 6200 g. Dzięki za pamięć :-)
 
reklama
moja rozniez ni delaby rady na samym cycu a ja tym bardziej- caly dzien siedzialabym na kanapie z wywalonymi cycami!!!

U nas to zupełnie inaczej wygląda,Laura je ok.4-5 razy na dzień,naje się i puszcza cyca,zwykle wypada to akurat na czas jej drzemek +1 lub 2 karmienia tak poza. Sama się dziwię że jej to starcza,nie upomina się częściej :sorry:
Wybierałam się do pediatry na ważenie i mierzenie ale złapała katar,nam szczepienie przepadło,musimy odczekać 3 m-ce od przebytej ospy.

Dominic,zdolny Twój synuś!! Pokaż nam go :tak: Czasem wydaje mi się ze tylko ja takiego "leniwca" mam...:eek: ani sama nie siedzi,obracać jej się nie chce,raczkować tym bardziej...
 
Laura śpi w nocy 12h,od 18.30 do 6.30,czasem 15 minut dłużej lub krócej,raz się obudzi w nocy na cyca ale najczęściej nie.

Jagienko, super Ci Mała śpi. Moja też głownie na cycu choć coś innego też próbuje, ale z zupkami jej najgorzej idzie. Tyle że jak pójdzie spać kolo 20-21 to budzi sie kolo polnocy, i pozniej jeszcze kilka razy az wstanie na dobre okolo 7-8, zalezy czy nas synus nie obudzi. ZAZDROSZCZE ze przesypia cala noc:)
 
Witam:-) Kasiulka, nie dawno usnęła i mam czas dla siebie :) Postanowiłam wejść na forum bo dłuuugo mnie nie było :-p
 
Jagienka mi kiedyś doradca laktacyjna powiedziała, że jak będzie głodne to zje MM :) Laura wie, że mleczarnia działa i to wykorzystuje. Jakby nie miała wyboru to po oprotestowaniu w końcu by zjadła i z butli i z łyżeczki....
Ale moim zdaniem chyba powinna już jadać coś innego niż cycek choćby ze względu na zapotrzebowanie organizmu....A próbowałaś ją przegłodzić, nie dać cycka "na żądanie" ????
 
Hej, u nas Mikołaj wzrostowo i wagowo 50 centyl, a główka ponoć 25 :baffled: a ma 43 cm. Faktycznie jak patrzę na inne dzieci to mają większe głowy. Jak się urodził miał 36 cm czyli też raczej nie za wiele. Pisałam już kiedyś -dla niejadków polecam Wam bardzo Humanę - kaszki są pyszne i nie za słodkie. Młody na nich przekonał się do kaszek bo nie chciał ani nestle ani bobovity - wszystkie musiałam polewać owockami i dopiero jadł. Teraz wcina równo nestle - ryżowe, zdrowy brzuszek i humanę - z herbatnikiem, wanilią bourbon oraz bananami i wiśniami. W szafce czeka truskawkowa po 8 mcu. Można je kupić w realu - często są promocje i wtedy cena wychodzi jak za nestle - ok 7-8zł za 250gram. normalnie kosztuje ok 9-10zł.

Do tej pory kupowałam mleczną mannę z nestle i dodawałam do mleka na noc - wczoraj kupiłam mannę z bobovity i jest masakryczna:wściekła/y: - jak dla mnie sam cukier!!! Okropność, nie czuć nic innego. Jakich kaszek dodajecie dzieciaczkom na noc do mleka? Ja inteligentnie raz dodałam tej z herbatnikiem i długo zastanawiałam się co za dziwny osad został w butelce po wypiciu - herbatnik:-)

Ja mam dobry sposób na ekonomiczne zakupy - myślę, że oszczędzam koło 100zł miesięcznie - na pieluchach, słoikach i całej reszcie - pewnie tak jak Wy kupuję więcej kiedy coś jest w promocji, a tu są zebrane we wszystkich większych sklepów PromoBaby.pl
 
Ostatnia edycja:
Blackberry,moja przy urodzeniu miała 33cm a teraz 42cm,jest między 5 a 10 centylem ale pediatra zapewnia że przyrost jest prawidłowy i że najważniejsze że ciemię jeszcze ma :tak:
Polecasz Humanę? Spróbuję bo moja też ani Nestle ani Bobo vity też nie chce,jedynie 8 zbóż a i to nie zawsze...dzisiaj kupiłam jej jogurciki z Bobo vity bananowe i jadła!!!:-)
 
reklama
Bardzo dawno tu nie zagladalam - brak czasu... Nasz Ignacy rosnie - wazy 9300 (99% - cyc), oprocz trzydniowki wlasciwe zime przetrwal w zdrowiu :) mozeuda mi sie czesciej zagladac, niemam nawet sily nadrobic zaleglosci ale mam nadzieje, ze wszystko u was dobrze :)
 
Do góry