reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Byłam dzisiaj u chirirga i hmm...średnio jestem zadowolona z wizyty...Pan dr owszem,bardzo miły ale dostałam znowu "cudowną" maść która rzekomo ma pomóc...oby...
Bardzo mnie rozbawił stwierdzeniem że najlepiej byłoby tego palca unieruchomić,taaaa...unieruchomić patyczkiem palca wskazującego prawej ręki....a moja gosposia wszystko w domu i przy dzieciach zrobi za mnie jakom praworęczna :laugh2:
Karola wpadnę do Ciebie z moją trójeczką zrobić włosy :laugh2: cierpliwością mogłabyś się podzielić ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiem, że może nie tutaj powinnam pisać, nie wiem gdzie pojawiły się pytania o kocusie:D Chętnie się z wami podzielę tym co robię "po godzinach" jak mój Wi mi pozwala.
Tutaj jest link do przykładowych "metkusi"
https://picasaweb.google.com/kdobrz...authkey=Gv1sRgCJySzYCamoOxigE&feat=directlink
KRÓTKI OPIS
KOCYK Z METKAMI- METKUŚ

Przytulanka-Kocyk jest najmilszą zabawką ułatwiającą
zasypianie.
Kocykiem można zabawić dziecko w wózku, łóżeczku,
foteliku samochodowym, gdziekolwiek.
Kocyk pobudza rozwój sensoryczny, rozwija zmysł
dotyku różnorodnością struktur /twarde, miękkie/
Maleństwo rozpoznaje kolory, kształty i wzory.
KOCYK dzięki metkom pomaga rozwijać wyobraźnię i zachęca
do odkryć, maluszek próbuje złapać liczne
metki, ćwicząc paluszki i chwyt pęsetowy.

Kocyk każdy może zaprojektować sam z dostępnych materiałów i stworzyć napis. Metki dobieram ja sama wedle uznania,
:D
POZDRAWIAM

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW PRYWATNIE NA MAILA:D

 
Witajcie, co Was tak mało, dzisiaj?

Jestem zadowolona bo dziś koleżanka po sąsiedzku zamówiła mi na allegro, Pana Metkę , juro idę wpłacić pieniążki i tylko czekać, aż przyjdzie :-) Mam nadzieję, że Kasia się ucieszy…


Mama miala w tym momencie obcinanewlosy w drugim pokoju
Rozumiem ;-)

Bardzo mnie rozbawił stwierdzeniemże najlepiej byłoby tego palca unieruchomić,taaaa...unieruchomić patyczkiempalca wskazującego prawej ręki..
Podobnie lekarz powiedział mojej mamie cytuje"najlepiej żeby pani nie ruszała tą ręką":-D, a jest praworęczna...

Śliczne ;-)
 
Ostatnia edycja:
Hejka,
powiedzcie, czy panikuję czy Miko naprawdę je mało? Dzisiaj w niego "wepchnęłam": kaszkę na 150ml wody, słoiczek owocków 130 g, słoiczek obiadku 125g, jogurt 100 g, kromkę wasy, parę chrupków kukurydzianych. Gdyby zakończył mlekiem uznałabym dzień za żywnościowy sukces. Niestety zasnął bez mleka...znowu. Waży ok 9 kg i ma 73cm. Zakupiłam dziś ziemniaki eko, brokuła i sznycle z indyka. Popełnię jutro obiadek, żeby zjadł z nami, bo zauważyłam, że jest bardzo zainteresowany naszymi talerzami w przeciwieństwie do swojego jedzonka. Może to te nieszczęsne zęby.

Jak tam bezzębowce? Macie coś? U nas oprócz marudzenia, napuchniętych i zaczerwienionych dziąseł cisza...nadal!
 
ja wcale nie jestem cierpliwajagienka, ​nie chcialam jej przykrosci robic bo tez sie kobieta ma na codzien z nimi- ja bym zwariowala... na codzien moja najwieksza wada jest niecierpliwosc wlasnie
 
Witam mamusie.

Za nami dwa bardzo ciężkie dni. Mała nadal gorączkuje, ciągle lekka biegunka. Do tego bardzo mało śpi i strasznie jest drażliwa.
Wczoraj byłam sama cały dzień i noc. Dzisiaj jestem nieprzytomna cały dzień. Tak już pięknie od jakiegoś czasu sama zasypiała w łóżeczku lub przy piciu herbatki. Teraz wyje od 20 do 21 aż sama padnie na rękach....:no::wściekła/y:
Szkoda mi jej, że tak cierpi, zaczynam sądzić, że to te cholerne zęby. Zamiast górna jedynka wczoraj pojawiła się je dolna dwójka....

Sory, że tylko o sobie, ale musiałam się wyżalić.

Dobrej nocki.

blackberry, uważam, że Twój synek wcale mało nie je. Moja ma już ponad 82 cm długości i waży około 9 kg. Piszę, że około bo dane mam z ostatniego szczepienia 7 tyg temu.

Moja też jest raczej niejadkiem, ale wygląda dobrze (tzn pulchna jest). Pytałam wczoraj lekarki czy mała musi zjadać tyle mleka ile jest w schemacie, zaprzeczyła, powiedziała, że mała ma dobrą wagę, nic jej nie brakuje, więc ile zje tyle zje.
 
Ostatnia edycja:
Hejka,
powiedzcie, czy panikuję czy Miko naprawdę je mało? Dzisiaj w niego "wepchnęłam": kaszkę na 150ml wody, słoiczek owocków 130 g, słoiczek obiadku 125g, jogurt 100 g, kromkę wasy, parę chrupków kukurydzianych.

:szok: mało?? a kto tak twierdzi?? chciałabym żeby Laura zjadła chociaż połowę z tego....

Karola,najważniejsze że potrafisz zachować "zimną krew" jak sytuacja tego wymaga :tak: ja czasem nie potrafię się ugryźć w język...:sorry: z tego powodu nie rozmawiam z bratem od 9 m-cy :zawstydzona/y:

Nikos...współczuję...dużo sił!
 
Jagienka wszędzie słyszę, że powinien zjadać większe porcje, no i nie pije mleka...to najgorsze. Dzisiaj zjadł naprawdę sporo.

Nikos współczucia dla Lenki.
 
reklama
Blackberry-moim zdaniem waży dobrze. I wcale mało nie je. Nic się nie przejmuj,a mleko no cóż może mu odrzuciło. Wczoraj byłam u znajomej, ma córe z lipca i mówiła że od miesiąca nie tknie mleka ani żadnej kaszki na mleku. No i cóż poradzić?
Nikos-zdrówka dla Lenki! Co do spania to u nas jest masakra. Już drugą noc po narodzinach dała taki czad w szpitaiu że położna przyleciała.:-DTeraz też inaczej nie uśnie jak w wózku:wściekła/y:A potem musi choć 3 razy się obudzić zanim zaśnie na dobre, i to nie na długo bo już po 24 ją karmię i ze 3 razy w nocy. A ja myślę o 3 dziecku:tak:Mój mąż mówi że zwariowałam całkowicie:-D
Karola-ja to jestem nerwus i chyba bym nie wytrzymała:tak:
Jagienka-ach ci lekarze. Miejmy nadzieję że maść pomoże:tak:
 
Do góry