reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Panikara ja go nie chce zmuszać.. Ale jesteśmy tu sami, nie mam nikogo bliskiego.. Chce zeby był do momentu az zacznie sie cos dziać wtedy to rozumiem ze ma obawy i nie chce i nie zamierzam namawiać.. Ale kto wie ile to bedzie wszystko trwało to cały czas mam byc sama? A kto mnie bedzie wspierał, tylko o to mi chodziło i to próbuje mu wytłumaczyć.. Wiadomo moze to trwać kilka godzin a moze cały dzien lub dłużej.. Wiem ze moja mama nie przyjedzie ani nikt dlatego ponawiam rozmowy .. Ale cieżko sie z facetem moim rozmawia o tym...

Magdus mam nadzieje ze infekcja szybko minie ;)

Anney z tym instynktem to sie zgodzę.. Nigdy nie wiadomo jak sie wszystko potoczy w godzinie "zero" ;) po za tym udanego wyjazdu i pozytywnych wyników badań jozia życzę !:)

Akuku no wlasnie to chce wytłumaczyć ale on myśli ze poród to tylko krew i krzyki także cieżko idzie.. Dobrze ze chłopcy czuja sie lepiej :)

Olka ciesze sie ze malentstwa sie maja lepiej :) z tego co piszesz to strasznie szybko to wszystko sie zaczęło..

A ja miałam ciężka noc, nie mogłam sobie miejsca znaleźć, nie wygodnie mi było i masakra ogólnie..
A mały juz tak wysoko kopie ze zaraz obok żeber także ohoho :)
 
Dzięki dziewczyny, mam nadzieje ze wyniki bedą dobre :) jem sobie kanapkę ze szparagami, chłopcy zupine i czekamy na samolot.
Juz mi lepiej na szczęście.
 
Akuku, to sie trzymaj i jakos elektrolity uzupelniaj jak sie gorzej zacznie robic.
Ja raz mialam razem z chlopakami, po nocy w lazience czulam sie jak po porodzie, ani reka ani noga nie moglam ruszyc.

Sann, paracetamol, spacer, woda, sen, cisza, roznie. Cos sobie wybierzesz.

Panikara - bo dla niego porod to pewnie tylko 3cia faza tylko. jakby to tylko skurcze parte istnialy. A to ostatnie maks 60 min bo jak dluzej to raczej cesarke proponuja.

Anney, bezpiecznej podrozy i dobrych wynikow!
 
Matylda
2015-06-10 12.59.58.jpg
Dominika
2015-06-10 12.52.01.jpg

Dziewczynki maja juz odruch ssania wiec jak tylko bede w stanie do nich dojsc co 3 godziny to karmimy sie cycem. W inkubatorach zostana dopoki nie beda trzymaly temperatury :-)
 

Załączniki

  • 2015-06-10 12.59.58.jpg
    2015-06-10 12.59.58.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 62
  • 2015-06-10 12.52.01.jpg
    2015-06-10 12.52.01.jpg
    13,9 KB · Wyświetleń: 63
Anney szczęśliwej podróży!
Sann mozna zażywać pochodne paracetamolu. Mi kiedyś pomagał tylko Ibuprom max, teraz wiadomo, nie mogę go zażywać, ale paracetamol też się zazwyczaj sprawdza, jesli 1 nie wystarczy to po ok 1h biorę drugą i przechodzi.

Olka, dzieki tym zdjęciom uświadomiłam sobie jaki mój mały już jest duży i jak wielką siłę walki w sobie ma taka istotka. To że są dziewczynki zdrowe- naparwa optymizmem , że i mój w razie czego powalczy i zwycięży.... dziękuję :*
 
reklama
Do góry