reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Słuchajcie a jak u Was z aktywnością fizyczna? Bo ja od kilku miesięcy siedzę na czterech literach w sumie i myślę że przydałoby się coś ruszyć, chociażby jakieś dłuższe spacery. Ale z drugiej strony nienawidze zimna i jak widzę że odczuwalna temperatura na zewnątrz zbliża się do -10 to juz całkiem nie mam ochoty wychodzić
 
reklama
Słuchajcie a jak u Was z aktywnością fizyczna? Bo ja od kilku miesięcy siedzę na czterech literach w sumie i myślę że przydałoby się coś ruszyć, chociażby jakieś dłuższe spacery. Ale z drugiej strony nienawidze zimna i jak widzę że odczuwalna temperatura na zewnątrz zbliża się do -10 to juz całkiem nie mam ochoty wychodzić
Wypisz wymaluj ja [emoji23][emoji85]
Ale niestety też myślę o tym żeby chociaż w dłuższe spacery z psem się zaangażować..
 
U nas Młoda po chorobie, poszła dopiero dzisiaj do przedszkola, więc też było siedzone w domu, milutko cieplutko :D no, ale teraz to raz dziennie spacer musi być, sama mnie goni, więc motywacja jakaś jest 🤷🏻‍♀️
 
Ja czytałam, że jeśli przed ciążą nie było zbyt wiele aktywności fizycznej, sportu, to ciąża nie jest dobrym czasem na ich rozpoczynanie, tak samo jak nie można się odchudzać. Najbezpieczniej iść na spacer :)
 
reklama
Ja bym chciała żeby mi kazali 🙈pracuje w aptece praca stojącą po 12-13godzin bardzo chętnie bym poszła na l4 Ale mam wrażenie że ze względu na brak personelu reszta będzie mieć do mnie pretensje zwłaszcza że miałam pracować w wigilię. Inna sprawa to taka czy warto ryzykować swoim i dziecka zdrowiem A umowę mam na czas określony więc nawet nie wiem czy będę miała gdzie wrócić. Co wy zrobilybyscie na moim miejscu ?
Ja ci nie powiem, bo sama jestem w takiej sytuacji, że ludzi im brakuje do pracy A na moim dziale to co robię jest duża roszada pracownikow bo nie każdy sie do tego nadaje. A wiecie o tym, że jeżeli pracodawca nie może Ci zapewnić pracy takiej jaka powinna być dla kobiety w ciąży to musi Cię wysłać do domu do końca ciąży i płacić Ci 100% dlatego pracodawca każe iść na l4. Jednak nie biorą tego pod uwagę, że lekarz również może stracić możliwość wystawiania zwolnień jeżeli przyjdą skontrolować czy na pewno ciężarną powinna być na l4
 
Do góry