reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Moje dziewczyny ważyły 3500g i 3400g i mam nadzieję, że trzecia pójdzie w ślady starszych sióstr 🙂
Wczoraj byłam na echo serca małej. Wszystko dobrze, serduszko zdrowe 😊
Kolejna wizyta u gina dopiero 18 maja, znów się dłużyć będzie.
Pracujecie jeszcze? Ja planuje do końca maja pracować, chociaż już mi coraz ciężej wysiedzieć przy biurku.
Wczoraj zamówiłam pierwsze ciuszki dla małej. W końcu mogę wyprawke kompletowac. Po mojej dwulatce nie mam żadnych ciuszkow, bo wszystko sprzedałam/oddałam, bo trzeciego dziecka nie planowałam. Został mi tylko rożek, jakieś pieluchy muślinowe, teatrów, flanelowe i cos tam dla mnie typu laktator itp. Więc chociaż część wydatków odpadnie. Zastanawiam się nad wózkiem, bo moja mała uwielbia wózek i teraz nie wiem czy nie kupić takiego rok po roku, czy tylko taką dostawke do siedzenia.
A jak u was? Już coś zaczełyście kupować?
Też myślę
 
reklama
Ja już trochę rzeczy mam, po córce łóżeczko, kołyskę jakieś tam gadżety. Z wózkiem cały czas myślę, czy wlasnie nowy czy dostawkę
 
Ja już trochę rzeczy mam, po córce łóżeczko, kołyskę jakieś tam gadżety. Z wózkiem cały czas myślę, czy wlasnie nowy czy dostawkę
Ile ma twoja córeczka? Też się zastanawiam, czy jest sens kupować podwójny wózek. Z jednej strony moja będzie miała ponad dwa latka, a z drugiej ona lubi wózek, spacery w nim, drzemki. No i łatwiej wyjść z dwójką gdzieś na dłużej, bo zawsze w wózku wygodniej odpocząć niż na dostawce.
 
reklama
Ile ma twoja córeczka? Też się zastanawiam, czy jest sens kupować podwójny wózek. Z jednej strony moja będzie miała ponad dwa latka, a z drugiej ona lubi wózek, spacery w nim, drzemki. No i łatwiej wyjść z dwójką gdzieś na dłużej, bo zawsze w wózku wygodniej odpocząć niż na dostawce.
W sierpniu będzie miała 3lata, ale właśnie ma tak samo że lubi swój Wózek i w nim jeździć i spać, może być zazdrosna o niego nawet
 
Do góry