reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Mi się sprawdziła, bo potrzebowałam wszystkiego od fotelika do samochodu po gandole i spacerówkę. W X-lander X spacerówka była solidna wytrzymała dzieci rok po roku. Obie jednocześnie w nim siedziały. Gdy robiliśmy długie spacery po lesie czy górach (większość czasu półtoraroczna chodziła na nogach bo uwielbiała ale czasem gdy nie zdążyliśmy wrócić na drzemkę i była zmęczona jeździła z siostrą) Gondola też była na tyle duża że zmieścił się w niej duży noworodek ponad 4 kg w kombinezonie i 14 miesięczna siostra. Montaż i demontaż szybki i prosty. Minusy to - szeroka konstrukcja
- koleżanki mówiły że dość ciężki do dzwigania po schodach, ale ja nie miałam problemów by wynieść go na drugie piętro. Tylko robiłam to bez dzieci w środku.
- zakupy dostęp do koszyka utrudniony przy wersji spacerowej co mnie denerwowało do sklepu miałam nie daleko, szkoda odpalać samochodu.
- zajmował dużo miejsca w bagażniku na szerokość, za to składał się na płasko. W kombi nie było problemu.

P.s zastanawiam się czy go nie odzyskać od kuzynki. Mam piękny teren spacerowy u siebie, górzysty i leśny. Może później mąż go przerobi na samochodzik dla najmłodszego członka rodziny. Taki miał plan przy zakupie, ale nie wiedział że będzie miał dzieci rok po roku.
Szkoda że nie ma go już w produkcji.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeszcze pytanie z innej pary kaloszy 🤣 Czy wy też macie brzuch tak wysoko? Był sobie na dole i było spoko chociaż latałam do ubikacji w kółko.. a tera jest pod samym biustem wręcz i dostarcza mi niezapomnianych wrażeń dzięki zgadze :/// W ogole taki jest jakbym se piłkę włożyła :D taki śmieszny okrągły i wydaje mi się dość duży kurła. A to dopiero 25tydz 😱😱
Też mam brzuch wysoko pod biustem się zaczyna. Ale też czuje czasem małą nad pępkiem. Zgagę też mam bardzo często, niesty w każdej ciąży tak miałam. Już zaczynam spać z kartonem mleka obok 🙈
 
Mały masz brzuszek, mój jest z 2 razy większy jak nie lepiej 🙈🤣
Nie wierzę, że dwa razy. Wydaje ci się, mam taką nadzieję bo brzuch mi rośnie z dnia na dzień w poniedziałek zapinałam się w spodnie a w sobotę już nie. Nie chcę za dwa tygodnie mieć brzucha dwa razy większego.
 
Ostatnia edycja:
Nie wierzę, że dwa razy. Wydaje ci się, mam taką nadzieję bo brzuch mi rośnie z dnia na dzień w poniedziałek zapinałam się w spodnie a w sobotę już nie.
Nie miałam nic złego na myśli 🙂 Fakt faktem jest duży 😁
 

Załączniki

  • IMG_20220427_120524.jpg
    IMG_20220427_120524.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 100
Nie miałam nic złego na myśli 🙂 Fakt faktem jest duży 😁
Wiem że nic złego, to normalne że rośnie. W poprzednich ciążach wywalało mnie później a teraz to bardzo szybko. I mam taki bardziej do przodu. Ciężko mi się schylić, buty wiązać, coś podnieś. Dlatego ma nadzieję że zwolni.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry