reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dziewczyny u nas nie za dobrze. Poród przebiegał super, urodziłam naturalnie po 10 godzinach na własnych skurczach. Położyli mi dziecko na piersi a po przecięciu pępowiny Stas nie mógł rozkręcić płaczu. Okazało się ze ma wodę w płucach. Nie wiadomo skąd i dlaczego, jest pod respiratorem w innym szpitalu. Walczą o jego życie, proszę o modlitwe
Wiem że pewnie nie masz głowy ani czadu na to ale daj znać jak sytuacja. Chyba wszystkie tu jesteśmy z Wami myślami.
 
reklama
U mnie w szpitalu kazali wziąć prysznic po pionizacji - nie było wyboru :p w ogóle jestem zaskoczona, ze po tygodniu większość dolegliwości ustąpiła. Jak mi przycięli wczoraj te supły przy ranie to już w ogóle mało co się ciągnie.
 
reklama
mysza33 cały czas myślę co tam u was?

U mnie dalej cisza. Do tego wróciły upały, więc mam już dość. Pojechalismy wczoraj wieczorem nad morze na spacer, było mega przyjemnie, wymoczylam nogi. Ledwo wróciłam do auta. Myślałam, że spacer coś przyspieszy ale niestety nic to nie dało.
 
Do góry