reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
U mnie to już lekarz zastanawia się kiedy to ja przyjdę z chorym dzieckiem a nie na kontrolę po. Lub po zwolnienie, bo dziecko będzie w domu dłużej niż trzy dni. I w szkole muszę pokazać papier.
My juz po i tak samo i inhalacje sól morska do noska i odciągać
Mała moja waży 4110g i konie końców wzięliśmy szczepionkę 6w1 uznaliśmy że taka malusia jest że szkoda ją tyle razy kuć u mkoe w przychodni kosztuje 180zl
 
Hej, my po wizycie położnej. Nie pomyliłam się 5520 mamy wbite. Wszystko elegancko. Pani mówi że bardzo rezolutny bobas i że bardzo ładnie się rozwija.
Ja złapałam gardło i podejrzewam, że zaraz będę mieć katar i tylko patrzeć jak młoda złapie :/
Taki sezon niestety.
Jak się Wasze maluszki mają?
 
Hej, my po wizycie położnej. Nie pomyliłam się 5520 mamy wbite. Wszystko elegancko. Pani mówi że bardzo rezolutny bobas i że bardzo ładnie się rozwija.
Ja złapałam gardło i podejrzewam, że zaraz będę mieć katar i tylko patrzeć jak młoda złapie :/
Taki sezon niestety.
Jak się Wasze maluszki mają?
U nas waga 4110g
Boli malutką czasem brzuszek ale tata mam swój sposób by ją uspokoić 😁 i śpi zaraz po 10 min
Walczymy z katarem który mam nadzieję przejdzie do 11 października tz do szczepienia 😒 i że młody nie przytaszczy czegoś nowego
Jutro spodziewam się wizyty radia o 16.00 🙈🙈🙈 chcą żebyśmy opowiedzieli jak to było że trafiło na nich w takim ważny dniu
I zaczyna mnie stres łapać ☺☺
 
Hej, my po wizycie położnej. Nie pomyliłam się 5520 mamy wbite. Wszystko elegancko. Pani mówi że bardzo rezolutny bobas i że bardzo ładnie się rozwija.
Ja złapałam gardło i podejrzewam, że zaraz będę mieć katar i tylko patrzeć jak młoda złapie :/
Taki sezon niestety.
Jak się Wasze maluszki mają
Moja waży 4900g. Wczoraj mieliśmy szczepienie i u mnie 6w1 kosztuje 230zl.
 
reklama
Hej, my po wizycie położnej. Nie pomyliłam się 5520 mamy wbite. Wszystko elegancko. Pani mówi że bardzo rezolutny bobas i że bardzo ładnie się rozwija.
Ja złapałam gardło i podejrzewam, że zaraz będę mieć katar i tylko patrzeć jak młoda złapie :/
Taki sezon niestety.
Jak się Wasze maluszki mają?
Mamy skończone 2 miesiące i 5,4 kg. Wydaje mi się, że więcej widzi i coraz lepiej trzyma głowę. Wreszcie trochę mniej czasu spędza na rękach i chętniej leży w łóżeczku. Do 3 śpi w dostawce, a od 3 z nami. Czasem wybudza się tylko dwa razy, ale są też noce z pobudkami co godzinę. Nie wiem, od czego to zależy.
 
Do góry