reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dziewczyny myśle ze niektóre mnie pamiętacie. Urodziłam 2 sierpnia i prosiłam o modlitwę za mojego synka Stasia.
Przepraszam ze dopiero teraz się odzywam ale musiałam dojść do siebie po wszystkim.
Stas był 3 tygodnie w szpitalu. Wszystko dobrze się skończyło, Stas super się rozwija.
Dziękuję wszystkim dziewczynom za modlitwę ;)
Super, że się odezwałas! Myślałam o Was i miałam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. Cudownie, że Staś wyszedł z tego i dobrze się rozwija ☺ odzywaj się częściej 🙂
 
reklama
Dziewczyny myśle ze niektóre mnie pamiętacie. Urodziłam 2 sierpnia i prosiłam o modlitwę za mojego synka Stasia.
Przepraszam ze dopiero teraz się odzywam ale musiałam dojść do siebie po wszystkim.
Stas był 3 tygodnie w szpitalu. Wszystko dobrze się skończyło, Stas super się rozwija.
Dziękuję wszystkim dziewczynom za modlitwę ;)
Bardzo się cieszę, że u Was wszystko w porządku. Musi być z niego z silny chłopak skoro tak sobie świetnie poradził :)
 
Moja tak ssie wszystko czasem śmieszne to jest 😄
Próbowała już smoka jej dać 🙈
Ale się dławi więc dała spokój
To dokladnie jak moja😅
Ssie piers, dekolt, przedramie😜
Palce swoje, pieluche, szalik, nawet dorwala podklad:) a smok budzi odruch wymiotny choc raz zsssala na snie…
Najgorzej ze zasypia tylko na mnie juz co jest cudowne ale wlosy nie sa umyte pare dni😂
 
Dziewczyny myśle ze niektóre mnie pamiętacie. Urodziłam 2 sierpnia i prosiłam o modlitwę za mojego synka Stasia.
Przepraszam ze dopiero teraz się odzywam ale musiałam dojść do siebie po wszystkim.
Stas był 3 tygodnie w szpitalu. Wszystko dobrze się skończyło, Stas super się rozwija.
Dziękuję wszystkim dziewczynom za modlitwę ;)
Cudowne wiesci💓💓💓💓💓
 
To dokladnie jak moja😅
Ssie piers, dekolt, przedramie😜
Palce swoje, pieluche, szalik, nawet dorwala podklad:) a smok budzi odruch wymiotny choc raz zsssala na snie…
Najgorzej ze zasypia tylko na mnie juz co jest cudowne ale wlosy nie sa umyte pare dni😂
Boże włosy 🤣 od tygodnia próbuję umyć 🙈🙈🙈
A od 3 dni moja tylko śpi na mnie i przy mnie w sumie od szczepienia to już całkiem mnie nie opuszcza ....masakra jakaś tylko ręce i chusta albo łóżko razem ze mną przy boku
 
Boże włosy 🤣 od tygodnia próbuję umyć 🙈🙈🙈
A od 3 dni moja tylko śpi na mnie i przy mnie w sumie od szczepienia to już całkiem mnie nie opuszcza ....masakra jakaś tylko ręce i chusta albo łóżko razem ze mną przy boku
U mnie na szczęście mała śpi sama i nie potrzebuje do tego mamusi 😁 w dzień śpi w wózku albo łóżeczku w salonie ale w nimśpi krocej, bo nie ma jak lulać, a na noc zasypia w wózku, bo wierci się z godzinę albo dwie zanim dobrze zaśnie i do pierwszej pobudki w nim śpi, a potem w łóżeczku. Chociaż muszę ją znów zacząć przekładać z tego wózka żeby jej nie przyzwyczaić. Czasem tylko ululać trzeba ją na rękach,ale to nie trwa długo. Ogólnie ona nie lubi spać przytulona ani na kimś. Zaraz się wierci żeby ją odłożyć. Na szczęście, bo wiem o czym piszecie, średnia spała tylko ze mną i cycem w buzi. Brak cyca=brak snu 🙈 więc wszystkie drzemki z nią zaliczyłam, a w nocy spała z nami 🙈
 
reklama
Dziewczyny myśle ze niektóre mnie pamiętacie. Urodziłam 2 sierpnia i prosiłam o modlitwę za mojego synka Stasia.
Przepraszam ze dopiero teraz się odzywam ale musiałam dojść do siebie po wszystkim.
Stas był 3 tygodnie w szpitalu. Wszystko dobrze się skończyło, Stas super się rozwija.
Dziękuję wszystkim dziewczynom za modlitwę ;)
Ale się cieszę że napisałaś i jeszcze bardziej że wszystko się ułożyło ❤️
Brawo dla Was byliście bardzo dzielni!
 
Do góry