reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

To samo cwiczenie mamy ale moja albo placze albo lezy niewzruszona...

n59y6iye227k1jnm.png
 
reklama
A jak często w ciągu dnia z nim tak ćwiczysz

Jejku nie ogarniam tego snapa

Jak wy kapiecie dzieciaki. U nas to jest teraz istny cyrk. Mały tak kopie nogami rękami ze wszystko jest mokre wyłącznie ze mną, mężem podłoga i starszym bratem. Próbowaliśmy go kąpać w pokoju,w łazience,w normalnej wanience, w tej profilowanej, nawet w brodziku. Normalnie się nie da, takie cyry robi. Kopie nogami,obkreca się. Ledwo go idzie utrzymac



Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My pomalu tez przechodzimy na duza wanne w ubikcji le tam placze a w malej to pol pokoju plywa [emoji6] wiec ostatnio naszw kapiele sa szybkie bo musi sie przyzwyczaic do duzej wanny

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamyblue dzięki tak zrobie bo sie zgapilam i normalną kupiłam kasze zamiast kaszke.
My do wanny wkładamy wanienke i malutko wody tak że ona sama w niej leży chlapie i zadowolona:)

wniddf9hpcb059dp.png
 
jak bedziesz z napietym brzuchem skakala i podrywala sie do gory uzywajac korpusu moze i odchudzi ale szczerze mowiac ja skacze lacznie mysle 2h dziennie usypiajac i zadnych efektow nie widze [emoji23]
 
reklama
Do góry