reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja w poprzednim cyklu miałam 37,49 ( dla porównania normalnie jest 36,4) ale trzymam kciuki żeby u ciebie to oznaczało szczęście [emoji2]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja właśnie normalnie ma 36,4 36,5 zobaczę co będzie jutro. A we wtorek okaże się wszystko.
Anik90 gratuluję. Miałaś jakieś objawy wcześniej?

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
w pierwszej ciazy miałam plamienia, było ok z szyjką ale nie było sexu - przez plamienia, w drugiej ciąży nie było plamień był sex i szyjka skróciła sie w błyskawicznym tempie bez ostrzeżeń i poroniłam, jeden lekarz mówi ze założy szef drugi ze będziemy obserwować. Wolała bym bez szwu bo wiadome narkoza, powikłania itd. Zakładam bez sexu bo sie porostu nie odważę nawet jak by wolno było.
Ja właśnie miałam szew w pierwszej ciąży i właśnie się martwię, że pewnie w drugiej tez mnie to będzie czekać. To faktycznie jest nic przyjemnego i do tego ten niepokój i wcześniejszy poród. Zrobiłabym wszystko aby tego uniknąć :-/

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry