reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

Demsik i jak drożno? Jak się czujesz?

Netka udanego wczasowania i pogody!

U mnie @. Bez dupka i monitoringu jednak nie wyjdzie.... nie wiem czy iść do gina czy nie.... Zakładam, ze jak się nie uda do października to potem dopiero za 2 lata zaczniemy działać (w listopadzie wracam do roboty).
 
reklama
Ja jestem kobiety w domu dziś wyszłam ale zabiegu nie miałam to 9 dc , nic mi nie leci a w środku brązowa wydzielina i dupa blada.po tym turnusie nad Morzem wszystko się pochrzanilo. Miesiączka spóźnila się o 5 dni i w środku jeszcze jest a wylecieć nie chce wiec gin stwierdził że jutro i tak czysto nie będzie więc przesunelismy hsg na wrzesień żeby @ wróciła do normy.
 
Mitaka staraj się cały czas bo nie wiesz jak będzie chyba powrót do pracy w niczym nie przeszkadza? Ja dziś dowiedziałam się że znajoma w ciąży brr masakra i po powrocie do domu popłakałam się
 
We wrześniu dopiero? To nie mogą Ci tego okresu farmakologicznie wywołać tylko tyle czekać? A monitoring? Przecież wszystko można wypatrzeć.... kurcze to czekanie dobija
 
Demsik no my zawsze pod górkę mamy. Ale starajcie się, a może coś zaskoczy i nie będzie potrzebny żaden zabieg. Ja dziś kończę pakowanie, jutro rano jedziemy. dziś jeszcze fryzjer w planach.

Mitaka fajnie, że znów z nami jesteś :tak:

Waiting​ myślę o Tobie.
 
netka czas najwyzszy na wakacje;)udanego wypoczynku, a ja dziś też już po fryzjerze;)))robimy się na bóstwo przed wyjazdami;)
mitaka- ja miałam miesiączkę, która spóżnila się 5 dni i w sumie nic mi nie lecialo już , więc do szpitala się zgłosiłam a okazuje się,że w środku jeszcze brazowa wydzielina która musi się sama iczyścić ale póki co cisza
waiting hop hop co u ciebie?
 
hej kochane jak urlopiki ja wlasnie spakowana i o 3 rano wyjezdzamy z mezem i synusiem do Bulgarii w I rocznice naszego slubu;)
dla was duzo usmiechów i mnostwo zdrowka
buziolki wakacyjne sle;)
 
Cześć. Nie pisałam bo nie było o czym. Czekanie mnie z poniewierało. Ale teraz już jest kilka nowych wiadomości. Klinika dzwoniła i zaczęłam stymulację hormonalną do in vitro. Póki co biorę w zastrzykach Menopur i Puregon co rano mąż mi robi zastrzyki bo ja nie mogę patrzeć na igły. W piątek jadę na USG zobaczyć ile pęcherzyków rośnie no i po kolejne recepty. może w sierpniu &&&:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry