reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Hej Anets!!!
tak, staramy sie od grudnia, wiem ze to bardzo krociotko, ale strasznie nie moge sie doczekac.tak naprawde to juz od dawna odezwal sie u mnie instynkt macierzynski, ale wisz jak jest...;-)
Jestem chyba w troszke gorszej sytuacji bo mam za soba ciaze pozamaciczna w zwiazku z ktora usunieto mi prawy jajowod wiec boje sie ze bede miala problemy z zajsciem w ciaze.Jak narazie to nie dopuszczam mysli ze moglo byc cos nie tak wiec pelna nadziei czekam na zafasolkowanie.wiec trzymam kciuki za siebie i Was wszystkie bo byloby super cieszyc sie razem:-)
 
Nasz synuś Maciuś był jak najbardziej planowany. Wtedy zaciążenie zajęło nam 6 miesięcy, ale w końcu się udało :-) No i powiem tylko tyle, że Maciejka to (po moim mężu) najpiękniejsza sprawa jaka mi się w życiu przytrafiła. Każdej kobiecie życzę, żeby doświadczyła macierzyństwa, bo to jest naprawdę przeżycie surrealistyczne.
I nie słuchajcie wcale, że to tylko nieprzespane noce i ciągłe kłopoty. Jak dziecko jest chciane, to to naprawdę jest niesamowita przygoda, która nadaje życiu całkiem nowy sens, a związkowi mężczyzny i kobiety zupełnie nowy lepszy wymiar. Wiem, że to strasznie patetycznie brzmi, ale same zobaczycie, że tak jest :tak::-)
 
url=http://www.TickerFactory.com/]
event.png

[/url]
Ja tez nie wiem jak zrobic suwaczek:-( wiec moze pomomozecie...
 
Betiinka to proste z tym suwaczkiem :-)

Kliknij na którykolwiek z suwaczków dziewczyn. Otworzy ci się stronka i tam zgodnie z opisem zrobisz sobie suwaczek. Potem zapisz kod który wyświetli się na końcu (powinien być na dole stronki) i zapisz w Ustawienia > edytuj podpis i zatwierdź.
Gotowe :-)

Jak by co to pytajcie
 
reklama
Nasz synuś Maciuś był jak najbardziej planowany. Wtedy zaciążenie zajęło nam 6 miesięcy, ale w końcu się udało :-) No i powiem tylko tyle, że Maciejka to (po moim mężu) najpiękniejsza sprawa jaka mi się w życiu przytrafiła. Każdej kobiecie życzę, żeby doświadczyła macierzyństwa, bo to jest naprawdę przeżycie surrealistyczne.
I nie słuchajcie wcale, że to tylko nieprzespane noce i ciągłe kłopoty. Jak dziecko jest chciane, to to naprawdę jest niesamowita przygoda, która nadaje życiu całkiem nowy sens, a związkowi mężczyzny i kobiety zupełnie nowy lepszy wymiar. Wiem, że to strasznie patetycznie brzmi, ale same zobaczycie, że tak jest :tak::-)
Zgadzam sie w 100%.......a usmiech, przytulanie malucha i inne piekne chwile rekompensuja te nieprzespane noce ;-)
 
Do góry