reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Ile przed @ zrobilas pierwszy test?ja mam jakies 6-7 dni do @.
Staram sie nie wmawiac,ze tu mnie kluje ,tu ciagnie i sutki wcale mnie nie bola:-D
 
reklama
Wiesz co Agus ja w zeszlym miesiacu zrobilam jeden test bo nie moglam wytrzymac a za 3 dni @ przyszla tez tak wariuje jak zbliza sie czas na @. Nie jestesmy inne po prostu to NATURA
 
Ja ostatnio robilam pierwszy test 5 dni po ow. potem 8 dni po ow. a ostatni zrobilam w dzien spodziewanego@( bo spoznial mi sie ok godziny:-D)i ocziwiscie 15 minut po tescie dostalam@:-(
Wszystko przez to ze caly czas czulam ze juz jestem w ciazy, wydawalo mi sie ze mam nudnosci, bole brzucha i piersi.Wiem ze to strasznie glupie, ale co mozna zrobic.W tym miesiacu jest znowu to samo a ow. dopiero jutro
 
Agus wogole sie nie przejmuj!To tylko my wiemy jak to jest i co czujemy, to ze robisz tyle testow i caly czas szukasz objawow ciazy to normalne
 
Anetko idę żeby ogólnie sprawdzić co i jak. A poza tym to mam podejrzenia że zaczyna się jakiś stan zapalny. Już 10 dc a ja ciągle mam bóle jak przy @ :baffled:
A może ja już całkiem sfiksowałam :szok::-D
W tamtym cyklu robiłam dwa razy test. Obiecuję że w tym nie zrobię wcześniej niż po spodziewanym terminie @. A to morze oznaczać że wcale nie zrobię testu bo nie zdążę :-D
Ale i tak tą wstrętną @ przegonię !!!:cool2: A co :-D:-D:-D
I wszystkie przeganiajmy tą @ Niech idzie precz na 9 miesięcy :tak::tak::tak:
 
reklama
Monisiu to trzymam mocno kciuki obys przyniosla same pozytywne wiesci od gina.Przegonimy napewno@ zobaczysz uda sie
 
Do góry