reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Monik 75, to super! W tym samym czasie będziemy starały się pełną parą:) I mamy szanse, że razem będziemy świetowały zafasolkowanie! (O wspólnym przechodzeniu @ nie wspominam, żeby nie zapeszać:))
 
reklama
Klaudiu, a jak Ty pracujesz w domku, to kto się wtedy zajmuje synusiem? Potrafi się On juz ładnie sam bawić, podczas gdy Ty coś tam robisz na kompie? Ja chciałabym wrócić do tłumaczeń, lecz na razie Pati jest jeszcze bardzo absorbująca, wciaż mi cos chce pokazać, cos powiedziec, gdzies mnie ciągnie. A babcie daleko:(
 
Czesc dziewczyny,
na prawde macie tępo pisania.Chwule mnie nie bylo i juz kilka stron zaleglosci.
U nas tez piekne sloneczko,az chce sie wyjsc z domu.
Ja dzis zalatwialam sprawy,wybieglam rano z domu bez jedzenia i jakos poczulam mdlosci w autobusie,ale to pewnie z glodu:dry:
Poza tym temperatura sie utrzymuje do @ 4 dni.
Pozdrawiam
 
Czesc Bettinko musisz pamietac o sniadanku bo to bardzo wazne dla nas starajacych sie zeby miec zdrowe fasoleczki zgadzacie sie ze mna?
 
No mam nadzieję, że przyczyna tych mdłości jest inna, czego z całego serducha Ci życzę:)! Może za te 4-5 dni będziemy miały pierwszą zaciążoną szczęściarę?:)
 
Klaudia ale dzisiaj jeszcze staranka u Was chyba będą :confused:;-):-p Faktycznie ta druga połowa cykli (poczekalnia :-D) jest najgorsza. Powinnyśmy od razu wiedzieć czy się udało czy nie ;-):-D
No właśnie, to by było fajnie. A tu te dwa tygodnie się tak dłużą w nieskończoność. I nawet się winka napić nie można :-)

A czym sie dokladnie zajmujesz?
Ja tłumaczę i uczę angielskiego. Odkąd Maciuś się urodził nie pracuje w szkole, tylko ucze prywatnie i na kursach, więc większą częśc dnia jestem w domu, bo uczniowie do mnie przychodzą :-)

Klaudiu, a jak Ty pracujesz w domku, to kto się wtedy zajmuje synusiem? Potrafi się On juz ładnie sam bawić, podczas gdy Ty coś tam robisz na kompie? Ja chciałabym wrócić do tłumaczeń, lecz na razie Pati jest jeszcze bardzo absorbująca, wciaż mi cos chce pokazać, cos powiedziec, gdzies mnie ciągnie. A babcie daleko:(
Ja mam fajnie, bo zawoże Maciusia do teściowej 3 razy w tygodniu i wtedy pracuję cały dzień od rana do wieczora. W pozostałe dni tylko jak mąż wróci z pracy czyli popołudniu. Maciuś jest juz na tyle duży, że super się sam zabawi, no ale często słyszę "Mamuś pobaw się ze mną." :-)
Ja dzis zalatwialam sprawy,wybieglam rano z domu bez jedzenia i jakos poczulam mdlosci w autobusie,ale to pewnie z glodu:dry:
Poza tym temperatura sie utrzymuje do @ 4 dni.
Pozdrawiam
Betinka, a masz zamiar testować, czy czekasz na @?
 
Anetko, z tym śniadankiem to masz święta rację, ale ja pamiętam że w pierwszym trymestrze ciąży z Pati to właśnie te najzdrowsze rzeczy przez gardło mi nie chciały przejść:( Miałam nieprzeparta ochote właśnie na różnego rodzaju tłuste, niezdrowe fast-foody:(
 
Czesc Bettinko musisz pamietac o sniadanku bo to bardzo wazne dla nas starajacych sie zeby miec zdrowe fasoleczki zgadzacie sie ze mna?
Tak jest :tak:W 100% :-)

No mam nadzieję, że przyczyna tych mdłości jest inna, czego z całego serducha Ci życzę:)! Może za te 4-5 dni będziemy miały pierwszą zaciążoną szczęściarę?:)
No właśnie, w końcu któraś musi być pierwsza w tym roku. Ja stawiam na Bettinkę :-) Kurcze juz bym chciała tu zobaczyć jakiś teścik z 2 kreseczkami, cobyśmy się mogły zarazić :-)
 
reklama
Do góry