reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Tak jak zapowiadałam rano testowalam i niestety byla tylko jedna krecha.
Chyba musze odpuscic, jak bedzie to bedzie jak nie to nie. Najgorsze jest to ze mam 39 dc a @ nie widac i do nastepnych staranek jeszcze duuuuzo czasu. Na poczatku grudnia mam wizyte u ginekologa, mam nadzieje ze poradzi cos na moj niski progesteron i nieregularne cykle. Zycze powodzenia wszystkim staraczkom.

Ja niestety dzisiaj sie kiepsko czuje, rano malo nie zemdlalam, mroczki przed oczami, dretwienie reki i ogolnie fatalne samopoczucie. Chyba nerwy spowodowane brakiem fasolki tak mi wlasnie wychodza.

Napewno od czasu do czasu tutaj bede zagladac. Jeszcze raz wszystkich goraco pozdrawiam i dziekuje wszystkim tym którzy reagowali na moje posty.
 
reklama
Hej to znowu ja ;-)
zaraz poprostu padne, tak mnie brzuch na @ boli, że masakra. Już przez moment myslalam o jakiejs nospie ale stwierdziłam, że jeżeli jestem w ciąży to nie powinnam...no i tak się męczę od wczoraj woeczor:dry:Sfiksuję zaraz.
Znacie jakiś sposob na bol brzucha (oczywiscie nie chodzi mi o tabletki)
 
Imagination...ale cie ta dzidzia męczy :-)

ja do ginka ide 2.12 więc za tydzień i pewnie tego samego dnia pójde na badania...chcę mieć wyniki na srodę bo ide do kolejnego ginka na usg :-).....

Ależ sliczny brzusio, u mnie nadal płaski i nie mozna się niczego doszukać....heheh

Dziś chyba cośtam sie rozciaga bo kłuje i ciagnie....a z dolegliwosci pozostała tylko zgaga...no i napady głodu..dzis się cebuli najadłam!!!!! na sczescie m wraca dopiero jutro hihihi wiec go nie zasmrodzę:-)

Buziaki i tzrymaj się
NIONIONIO jak mówi moja córcia dla twojego T...za gnebienie ciażaróweczki!!!!
 
Imagination...ale cie ta dzidzia męczy :-)

ja do ginka ide 2.12 więc za tydzień i pewnie tego samego dnia pójde na badania...chcę mieć wyniki na srodę bo ide do kolejnego ginka na usg :-).....

Ależ sliczny brzusio, u mnie nadal płaski i nie mozna się niczego doszukać....heheh

Dziś chyba cośtam sie rozciaga bo kłuje i ciagnie....a z dolegliwosci pozostała tylko zgaga...no i napady głodu..dzis się cebuli najadłam!!!!! na sczescie m wraca dopiero jutro hihihi wiec go nie zasmrodzę:-)

Buziaki i tzrymaj się
NIONIONIO jak mówi moja córcia dla twojego T...za gnebienie ciażaróweczki!!!!
męczy troszeczkę, ale przynajmniej wiem, że jest ;-)
Mnie czasem łapią jakby delikatne skurcze, ale czytałam, że to w 15tc normalne, więc nie panikuję, zwłaszcza, że nie są tak częste, by panikować. Poza tym czasem chyba czuję minimalnie Maleństwo jak się rusza:-) takie smeranie wewnątrz:-):-):-)
A T wie, że broi, ale oczywiście niewiele może zmienić. Tu o pracoholizm chodzi...
A Twoja niunia fajnie powiedziała hehe:-D
Buźka Kochana ;*
 
Proszę pomóżcie!
Gdzie w Warszawie zrobić badanie nasienia:confused::confused:
Ile to kosztuje i czy trzeba mieć skierowanie:confused::confused:
 
Ostatnia edycja:
czesc e- kolezanki...;-)
co u was?
u mnie ok, jeszcze nie moge tak do konca uwierzyc w swoje SZCZESCIE!!!!!!!!!,
:-)
zamartwiam sie i wyczytuje rozne glupoty w internecie.
Mama i maz blagaja zebym nie wymyslala i nie czytala ze duzo, ale mam juz taka durna nature ze doszukuje sie, wierce dziure w calym, rozmyslam i roztrzasam, ale przede wszystkim nie moge uwierzyc ze za 3 razem udalo mi sie zajsc w ciaze.:szok:
tikanis pytala ile sie staralam- otoz ja sie nie staralam , jedynie probowalam, po prostu kochalam sie z mezem, bo nawet nie wiedzialam czy mam ta owu, uwazalam wogole ze i tak do d..y ze mna i ze i tak nic nie wyjdzie. a tu taka niespodzianka ???:szok::-):tak::-D

8 grudnia jade do Polski wiec badania bede juz miala w tym samym tyg. Wogole wymyslilam ze chce pojsc do 3 roznych lekarzy ginekologow: do lekarki z publicznej przychodni, do mezczyzny(nigdy nie bylam , a ktoras wspominala ze sa lepsi od kobiet, ale nie wiem w czym?co miala na mysli?), i do prywatnego lekarza. mysle ze 3 niezalezne, rozne opinie i oczywiscie rozne sprzety dadza mi konkretna odp na wszystkie moje pytania, i oczywiscie potwierdza ze pod moim serduszkiem mam,, cudowna pesteczke jabluszka,,:-):tak:;-) ktora bedzie zdrowo i prawidlowo sie rozwijac, bedzie sliczna, i rozpieszczana przez babcie, ktora juz wariuje ze szczescia.
 
Alex a jak u Ciebie bo my jakos tak razem mialysmy testowac. Ja testuje w czwartek. Juz tylko 2 dni. A jak u Ciebie mialas jakies objawy?:happy2: Pozdrawiam
Ja sama nie wiem kiedy mogę już testować, bo tak jak wcześniej napisałam mam nieregularne cykle. :zawstydzona/y: Między 24-28dni. Test już kupiłam (Quick Vue - podobno jeden z lepszych i czulszych) i tylko czeka.:tak:Dzis jest mój 23dc spróbuje jakoś podkoniec tego tygodnia bo się stresuje, że się zawiodę nie potrzebnie jak zrobię za wcześnie.:zawstydzona/y:
Ale objawy mam. Tzn.non stop od kilku dni obolale piersi po bokach i sutki, kilka dni temu miałam bóle podbrzusza, temperatura mi nie spada poniżej 36,9/8C, do tego dochodzi biały śluz od trzech dni(czytałam że to objaw podwyższonego progesteronu) i fakt iż burczy mi w brzuchu co trzy godziny.:dry:
 
Cześć :) Jakiś czas temu pisałam na tym forum -podejrzewam ciążę ... NIESTETY NIE UDAŁO SIĘ !!!! To jest przerażające jak kobieta pragnąca dziecka potrafi sobie ją uroić...Ale nie poddaje się kupiłam testy owulacyjne wypróbuję zobaczymy :)
 
Ostatnia edycja:
Hej to znowu ja ;-)
zaraz poprostu padne, tak mnie brzuch na @ boli, że masakra. Już przez moment myslalam o jakiejs nospie ale stwierdziłam, że jeżeli jestem w ciąży to nie powinnam...no i tak się męczę od wczoraj woeczor:dry:Sfiksuję zaraz.
Znacie jakiś sposob na bol brzucha (oczywiscie nie chodzi mi o tabletki)

nospę możesz brać spokojnie nawet w ciąży, nie zaszkodzi a ulży;-)

czesc e- kolezanki...;-)
co u was?
u mnie ok, jeszcze nie moge tak do konca uwierzyc w swoje SZCZESCIE!!!!!!!!!,
:-)
zamartwiam sie i wyczytuje rozne glupoty w internecie.
Mama i maz blagaja zebym nie wymyslala i nie czytala ze duzo, ale mam juz taka durna nature ze doszukuje sie, wierce dziure w calym, rozmyslam i roztrzasam, ale przede wszystkim nie moge uwierzyc ze za 3 razem udalo mi sie zajsc w ciaze.:szok:
tikanis pytala ile sie staralam- otoz ja sie nie staralam , jedynie probowalam, po prostu kochalam sie z mezem, bo nawet nie wiedzialam czy mam ta owu, uwazalam wogole ze i tak do d..y ze mna i ze i tak nic nie wyjdzie. a tu taka niespodzianka ???:szok::-):tak::-D

8 grudnia jade do Polski wiec badania bede juz miala w tym samym tyg. Wogole wymyslilam ze chce pojsc do 3 roznych lekarzy ginekologow: do lekarki z publicznej przychodni, do mezczyzny(nigdy nie bylam , a ktoras wspominala ze sa lepsi od kobiet, ale nie wiem w czym?co miala na mysli?), i do prywatnego lekarza. mysle ze 3 niezalezne, rozne opinie i oczywiscie rozne sprzety dadza mi konkretna odp na wszystkie moje pytania, i oczywiscie potwierdza ze pod moim serduszkiem mam,, cudowna pesteczke jabluszka,,:-):tak:;-) ktora bedzie zdrowo i prawidlowo sie rozwijac, bedzie sliczna, i rozpieszczana przez babcie, ktora juz wariuje ze szczescia.

nie wariuj kochana i nie czytaj za dużo , bo się nakręcisz i zamiast się cieszyć będziesz się denerwować dopuki nie pójdziesz do lekarza a to nie jest Ci teraz potrzebne, relaksuj się i ewentualnie poczytaj sobie.....bajeczki , przypomnisz sobie i niedługo będzie jak znalazł :-):-):-) a co do lekarzy, to ja też jestem za opcją chodzenia do facetów ponieważ żadna lekarka nie okazała mi tyle zrozumienia i delikatności ile okazali mi faceci lekarze, chyba dlatego że nigdy nie będą w ciąży , to o ironio to właśnie powoduje że lekarze faceci potrafią być bardziej empatyczni od bab :baffled:

imagination brzusio śliczny, ciekawe kto się w nim ukrywa ;-)
 
reklama
Zaraz idę z pieskiem, coby takie strasznego, wybitnie stresującego numeru mi nie zrobił!
testu jeszcze nie robie bo przy krótkich cyklach to za wcześnie. Nawet jak w sobotę nie przyjdzie @ to test robie dopiero po niedzieli.
Na szczęście nie przechodzę takich katorg jak ostatnio przed @. A w dodatku pojawił się śluz i temperaturka na dwa dni skoczyła a teraz utrzymuje się około 36,9.
Mam tylko jeden duuuuużżżży problem: ponoć w ciąży mogą wystąpić zatwardzenia, no i od dwóch tygodni z wielkim trudem byłam 2 razy w ubikacji....... a dzisiaj miałam zawroty głowy, było mi cholernie słabo i oczywiście zmienność nastrojów od trzech dni maksymalna:crazy:
Kurcze, jak to nie fasola to :wściekła/y::crazy::wściekła/y::crazy::wściekła/y::crazy::wściekła/y::crazy::wściekła/y:

Oby wam kobitki fasoleczki zdrowo rosły:-)
 
Do góry