reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Witajcie Kochane !

Moj syn dzisiaj szybciej wstał , zakatarzyl sie i pewnie katarek go męczył :/

Ja juz nie trzymam nikogo w niepewności Moje napięcie przed @ było trafnie zdiagnozowane ;) nie zdążyłam zejść z synem na dół a juz mi po nogach poleciało - @ NADESZŁA :o . Nawet to dobrze bo juz mnie ta niepewność denerwowala :/...

PROSZĘ MNIE ZAPISAĆ NA HM... 23lutego :) teraz miałam cykl z CLO 34 wiec następny pewnie koło 40... :/

Oj spiaca jestem :(

Aha mierzylam tempke tylko ze musiałam wstać i iść do łazienki bo zapomniałam terminetru :( ale zapisałem pomiar - 36,2 ;)
 
Ostatnia edycja:
Witam sie, dziś o dziwo wczesniej sie obudziłam..

Nadziejko tulę mocno i daje energii na ten cykl! Trzymam kciukasy mocno! :* ;)
Dzisiaj pomiar moze byc lekko zaburzony bo wstałaś, staraj się pamietać aby termometr zawsze był obok. (Temperatury nie mierzyłam nigdy, ale czytałam dużo) :*

Ada przyjadę na te placki cholera!, wczoraj Luby miał mi zrobić, ale zamiast placki to zjadłam 1,5kg arbuza plus kapustę kiszoną, to był mój rarytas na noc. ;)

Jussastar kochana ja trzymam mocno, aby ten cykl był trafiony u Ciebie! Aby ta @ nie przyszła! Tylko były pozytywy na teście kochana! :* jak tempka?

Kobietko podskakuje razem z Tobą ze szczęścia! No i tak gdybym fruwała fruwałabym razem z Tobą. Takie nowiny napędzają mnie pozytywną energią. A nie ukrywam, ze w moim przypadku czekanie na wszystko jest dobijające!
Bo usg w Polsce wyszło zadowalające, i początkowe wyniki tutaj moje tez mnie satyswakcjonują.. Ale dobija mnie czekanie teraz od 23.12 do 6.02 zeby znów sie dowiedzieć czy wszystko gra. Prywatne wizyty odpadają, bo za wysokie koszta. :(

Monarti, Lisica aby owu była i wasze staranka były przyjemne i bez stresu i oby wszystko poszło zgodnie z planem kobietki!!! ;)

BubblesGirl Tobie 3 dni pozostało do testowania. Trzymam kciuki, zaciskam je mocno, mocno!!!! :**

Domka, a Ty testujesz kiedy ja mam wizyte Usg. Aby przyniosło Ci to szczęście!! ;) :*

Kochane moje gdybym mogła to dałabym Wam mój brzuch, żebyście mogły zebrać tyle fluidek ile tylko możecie, zeby sie wszystkim Wam udało!! Ale nie mam mozliwosci takiej wiec zostaje mi przesłać wam mnóstwo fluidków!!! Mnóstwo! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~.... I jeszcze wiecej! :*
 
nie dziękuje Blueberry :) nie chcę zapeszać - mi się właśnie lewy jajnik uaktywnił i daje o sobie znać :) :-):-)może ten cykl bbędzie krótszy??w sumie tamten był pierwszy po odstawieniu???:-):-)3 lata temu zaszłam w styczniu w ciąże- coś około 16 miałam owulacje...fajnie by było jakby w tym roku mi ten miesiąc przyniosł szczęscie tylko niech się to tak nie kończy jak poprzednio:no:

Jussatar- trzymam nadal mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ada- narobiłaś mi smaki i pewnie zakaszę rękawy i natrę trochę ziemniaków:p:-p:-p
 
Cześć:) Mało czasu mam ostatnio tu zaglądać. Nadrabiam załegłości w studiach i niestety chorubsko mnie dopadło i nie chce odpuścić. Ten wiesiołek naprawdę działa przynajmniej tak mi się wydaje śluz mam piękny książkowy rozciągliwy już 2 dzień:)
 
KAS :) - to trzeba działać:) u mnie tez działa:) tylko już się kończy , muszę się znowu zaopatrzyć

Jussastar - oczywiście, że tak! ale póki @ nie ma no stress :) wszystko możliwe:-):-) :)
 
jussastar pna temperature nie patrz nie potrzebnie się stresujesz:) jak @ będzie to trudno będzie kolejny miesiąc. . nie ma się co stresować bo nigdy nie zaciążymy:) Monarti to super:) ja aż się zdziwiłam i mój mówi że też czuje różnice;p a do którego dnia cyklu brałaś ja brałam do 8 ze względu na to że mam krótkie cykle 26 dni i ovu prawdopodobnie zaraz po @ właśnie nie wiem czy dziś brać czy lepiej już nie
 
reklama
Kas- ja jeszcze biorę bo prawdopodobnie owulka za jakieś 9 dni- ale muszę się przypilnować i może testy zacznę robić bo jajnik naprawdę boli- a miesiąc temu tak bolał przy płodnych i miałam tzw plamienia około owulacyjne:pcieżko mi powiedzieć kiedy masz przestać brać, wiesz konkretnie kiedy masz owulacje?
 
Do góry