reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

batonik - trzymam kciuki za gwarancje i w ogole, zeby to bylo cos co mozna w czasie ciazy zalatwic, bo z tego co pamietam nie wszystko mozna. tu w szwajcarii dentysci odmawiaja znieczulenia w czasie ciazy i jelsi tylko jest to ubytek lub inna cholera, ktora moze do rozwiazania przynajmniej poczekac to czekaja. potem robia ale jesli si ekarmi piersia to tez sa bardzo niechetni do dawania znieczulenia. moja kumpela wlasnie w ciazy tu ulamala zeba i tylko jej go zabezpieczyli i dopiero pol roku po porodzie pozwolili robic. ciekawa jestem czy w pl jest tak samo.

macku a tempka zaklocona, w dol czy w gore? ;-)

bylam wlasnie w sklepie i zakupilam nowy zapas testow, bo promocja duza byla :D :D ale cos czuje, ze nic z tego nie bedzie.

buziulki
A ja wlasnie kiedys czytalam, ze w ciazy bardziej moze zaszkodzic stres zwiazany z leczeniem, niz znieczulenie, bo jest to zwykle bardzo mala dawka:tak:

Tempka zaklocona w gore:sorry2:

Z czego nic nie bedzie? Z testowania?;-)
 
reklama
nie no testowac to ja bede z uporem maniaka dopoki @ nie zobacze ;-) mysle, ze nic nie bedzie z fasolki - taka intuicja, chociaz takie sny mialam w tym cyklu, ze myslalam, ze oszaleje... a teraz od tygodnia snia mi sie pozytywne testy ciazowe i juz ze dwa razy sen byl tak realistyczny, ze rano sie budzilam wniebowzieta i dopiero po kilku sekundach sobie uswiadamialam, ze to sen :D

a to z tym stresem zwiazanym z leczeniem to tez slyszalam.

tempka zaklococna w gore... to moze wcale nie zaklocona? ;> moze to to... ja Cie podziwiam, ze nie testujesz :) a swoja droga czemu masz caly czas link do majowego wykresu?
 
tempka zaklococna w gore... to moze wcale nie zaklocona? ;> moze to to... ja Cie podziwiam, ze nie testujesz :) a swoja droga czemu masz caly czas link do majowego wykresu?
Jak juz mowilam - szkoda kasy na testy;-)
A link nieaktualny, bo mam nieaktywne konto. Poza tym obecnie mierze tempke tylko kilka dni przed terminem @, zeby wiedziec kiedy przyjdzie:tak: Jak wroce do pracy to moze znowu zaczne mierzyc porzadnie:tak:
 
No leci ten czas jak szalony...ale co zrobić. Niech leci. Za 2 miesiące już będę jak na szpilkach pewnie siedzieć, chyba że się Klusek szybiej postara żeby na świat przyjść.

Tosia to dzielna jesteś...choć faktycznie jak to taki w brzuch to i ja dałabym może radę, choć na dzień dzisiejszy to ciężko by mi było sobie cukier zmierzyć tym pstrykaczem.

Batonik lody lody i jeszcze raz lody... :-) ale tak na serio to powiem Ci że ja się obawiam że Klusek będzie po W wielki, bo on się urodził 4,5kg...no zobaczymy.
 
No leci ten czas jak szalony...ale co zrobić. Niech leci. Za 2 miesiące już będę jak na szpilkach pewnie siedzieć, chyba że się Klusek szybiej postara żeby na świat przyjść.

Tosia to dzielna jesteś...choć faktycznie jak to taki w brzuch to i ja dałabym może radę, choć na dzień dzisiejszy to ciężko by mi było sobie cukier zmierzyć tym pstrykaczem.

Batonik lody lody i jeszcze raz lody... :-) ale tak na serio to powiem Ci że ja się obawiam że Klusek będzie po W wielki, bo on się urodził 4,5kg...no zobaczymy.


... no to Myszka niezłe zadanie przed Tobą jakby Klusek miał się urodzić 4,5 kg :szok: ja ważyłam 3800 a R był wcześniaczkiem i jakieś tam marne 2kg ważył


...a ja się szprycuję Clexane 0,2 na rozrzedzenie krwi :D
 
Batonik nawet jakby moja kochana Kluseczka miała waży 3kg to ja i tak jestem zdecydowana na CC więc niech waży ile mu się podoba.
U nas w rodzinie wszystkie dzieci malutkie były...żadne nie ważyło powyżej 2800g...ale u W odwrotnie właśnie więc zobaczymy. Choć to pewnie i tak nie ma wpływu.
 
Moja corka rozpoczela starania o malenstwo:) zal mi jej, przechodzi przez wiele badan hormonalnych:( mam nadzieje,ze ta droga przez meke, prowadzi do sukcesu...
 
reklama
Do góry