reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

anka, jesli Cię stać, to jedz skonsultuj konieczność tej operacji z prof. Napiontkiem. Specjalizuje się w SKS. Przyjmuje w Poznaniu i w Warszawie. Wizyta 200 zł, ale naprawde warto.
Ja naprwde nie potrafie doradzic. Tym bardziej, ze mojego synka nacinanie achillesa omineło na szczescie.
 
reklama
mnie niestety nie omineło. 11 miesiecy synek mial gips na nózce. naszczescie to tylko jedna nózka. dzieki za odpowiedz. a niewiesz czy długo trzeba czekac na wizyte u tego doktora?
 
na konsultacje nie powinno być długich terminów. Choć nie wiem jak w W-wie, ja tylko do Poznania jezdze. Gorzej z gipsowaniem i operowaniem...
 
Najgorsze jest to ze lekarze z chodzki w lubline mówia ze ta operacja jest konieczna. A ja sie boje ze ona wogule nic niepomoze bo powinna byc przeprowadzona miedzy 7 a 9 m-cem zycia.Ale niestety sama po skonczeniu przez synka roczku musialam sie upomniec o ta operacje, ale niewypalila bo a to maly byl chory a to lekarz na zwolnieniu , a to na urlopie. bardzo sie boje tej operacjii
 
On zaczą chodzic jak mial 14 m-cy. Chodzi normalnie tylko ze stawia nóżke bokiem i czasami sie przewraca.Ale to zdarza sie tylko jak biega
 
przepraszam mamy ale ja nie wiem co to za przypadłość podzielicie sie? trzymam kciuki za maluchy pozdrawaim gorąco!!!!!!
 
Mój synek ma 4 miesiące, również urodził się ze stopami końsko-szpotawymi. Leczymy go od 11 dnia życia u prof. Napiontka w Poznaniu. Wszystko pięknie teraz wygląda.
Chętnie nawiążę kontakt z rodzicami takich maluszków.
mama.adasia@o2.pl
 
reklama
Do góry