reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

na stawianą bokiem stópke moze wystarczyć odpowiednia wkladka w butach - u nas tak bylo; No ale musiałby zobaczyc specjalista;
anka, macie szynę na noc?
 
reklama
17 m-cy, troszke zawija paluszki do srodka i stawia stópke na zew. krawedzi. Wkładka a właściwie podkladka pod but duzo daje. Twój synek jest starszy, wiec moze juz umie jezdzić na rowerku? On jest najlepszy na SKS!
Jesli pojedziesz do Napiontka, to wez ta szynę ze sobą;

aha! o skuteczność operacji sie nie martw! Takie operacje przeprowadza się nawet u dorosłych i pomagają:) Takze 2-letnie kości tym bardziej sa podatne. Byle była prawidłowo przeprowadzona. No ale moze sie okazać, ze operacja wcale nie jest konieczna. I tego Ci zycze!
 
Ostatnia edycja:
muj maly tez ma wkladke bo buta. nazywa sie ona pronujaco- odwodzaca. cały czas chodzi w tych butach i ja osobiscie niewidze rezultatu. a twuj synek mial juz jakas operacje? mojego malego po niedzieli czeka " pełna korekcja stopy". muwi Ci to cos?
 
No widzisz Tobie sie udało skorygowac wade bez zadnej operacji . A nam niestety nie. . Moze to wina lekarza . bo ten do kturego chodze to nie jest zbyt dobrym ortopeda.
 
Nie ma orzeczenia o niepełnosprawności, bo sie o nie nie starałam. Ma jedną chorą nóżkę.
Co do specjalisty - skoro wątpisz w jego fachowość, to moze zastanów sie czy warto dawać synka w jego ręce?? Przecież jeszcze mozesz zmienić zdanie...
Synek zawsze może sie przeziebic, a to dyskwalifikuje poddaniu narkozie ;-)
 
reklama
Tu masz racje. Ale kosultowałam koniecznosc operacji z innym specjalista ze szpitala na chodzki i on tez potwierdzil ze ta operacja jest konieczna a nawet sie zadeklarowal ze wezmie w niej udzial. Nawet chcialam sie do niego przepisac , ale niestety powiedzial ze on niemoze zabierac pacjętów innemu specjaliscie.A ten drugi specjalista jest naprawde dobry.
 
Do góry