reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
dziewczyny czytam, ale przez weekend pewnie sobie odpuszczę. I pewnie też przejdę do innej grupy 🥲😁
Szkoda mi tego maja i terminu na styczeń bo doszłam do wniosku że to chyba najfajniejszy okres tą piękną wiosną żeby chodzić w ciąży 😍 ale!
Ja naprawdę nie rozpaczam, po ostatnim poronieniu cieszę się, że po prostu dostałam okres. Nic mnie nie zaskakuje co się ze mną dzieje, leżę sobie i zmieniam pampersy ;)

Buziaki dla Was i Waszych maluchów.
Wszystkiego dobrego 🍀
Znam tą siłę, trzymaj się ! Jeszcze będzie pięknie 😘
 
Hej dziewczyny.Podczytuję Was od kilku dni.Czyli od dnia zrobienia testu ciążowego: wynik pozytywny.Jest to dla mnie ogromne zaskoczenie.Termin z om to 13 stycznia, czyli moje urodziny 😉 Mieszkam w Norwegii, wiec o becie mogę pomarzyć.A do lekarza (nie ginekologa) idzie się dopiero w 8-10 tygodniu ciazy.Wtedy pobierają próbkę moczu i krwi i na tej podstawie potwierdzają ciążę. Nie ma żadnego badania ginekologicznego czy usg.W Polsce jestem umówiona do gina na 27 maja.Wtedy wszystko sie potwierdzi.Do tego czasu muszę czekać. Pracuje fizycznie, po pierwszej wizycie lekarskiej w Norwegii i potwierdzeniu ciazy, może zmienia mi stanowisko na lżejsze, ale póki co nie ma szans. Pozdrawiam serdecznie 😊
 
U mnie ok, czasami odczuwam kłucie lub ciągnięcie w okolicy jajników, ale poza tym czuję się dobrze na razie. Jutro idę zrobić betę a wizytę mam zaplanowaną na 20 maja 😊
mnie wczoraj strasznie dziwnie ciągnęło w w podbrzuszu jakby jajnik ciężko było zlokalizować. Oczywiście milion myli w głowie
 
Ja dzisiaj też wizytowałam. Wg om i USG 5t2d termin na 6 stycznia. Jedyny objaw to brak miesiączki i częste pobolewanie brzucha jak na okres + faktycznie awersja do słodyczy, które uwieeeelbiam 🤷
moja córeczka jest z 6 stycznia. Mam ogromny sentyment do tej daty ❤️
 
reklama
Hej dziewczyny.Podczytuję Was od kilku dni.Czyli od dnia zrobienia testu ciążowego: wynik pozytywny.Jest to dla mnie ogromne zaskoczenie.Termin z om to 13 stycznia, czyli moje urodziny 😉 Mieszkam w Norwegii, wiec o becie mogę pomarzyć.A do lekarza (nie ginekologa) idzie się dopiero w 8-10 tygodniu ciazy.Wtedy pobierają próbkę moczu i krwi i na tej podstawie potwierdzają ciążę. Nie ma żadnego badania ginekologicznego czy usg.W Polsce jestem umówiona do gina na 27 maja.Wtedy wszystko sie potwierdzi.Do tego czasu muszę czekać. Pracuje fizycznie, po pierwszej wizycie lekarskiej w Norwegii i potwierdzeniu ciazy, może zmienia mi stanowisko na lżejsze, ale póki co nie ma szans. Pozdrawiam serdecznie 😊
witaj 😍 jak się czujesz?
 
Do góry