reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Dorciaa, na spacerze wozkiem trzesie i to usypia :-)

a ja musze sie wyzalic, zla jestem, bo M powinien do 10. miec wyplate, a dzisiaj jest 16. i dalej kasy nie dostal, ponoc w czwartek! maja isc przelewy. niepowazni chyba sa.
 
Ostatnia edycja:
Właśnie odebrałam telefon, znów goście:sorry:

A w mordę jeża, kiedyś w końcu wszyscy zobaczą mój ósmy cud świata i dadzą odetchnąć;-)
Kaja czy przysiady możemy wykonywać? Chyba nie są obciążające dla naszych pokrojonych brzucholi?
współczuje kolejnych gości... co do przysiadów to w ogóle nie polecam. Nie ma zbyt sensu, poza tym niepotrzebnie obciążane są stawy kolanowe; ewentualnie połprzysiady:tak:

Kaja pamiętam choć nie wiem jak ostatnią operację...i ten mój ryk w nocy bo rodziców nie było...oj tam teraz mam piękne blizny równe nóżki i chodzę:-D

kikut nam odpadł parę dni temu dalej przemywamy troszkę tym sprayema wczoraj w pępku krew:eek: wyczyściłam dziś nie ma ale nie wiem dlaczego sie pojawiła:eek:
oj.. to ale masz przeżycia...:-(
Nam też jeszcze kilka dni po odpadnięciu ze srodka wychdziły strupki krwi, przemywaliśmy i teraz już spokój - to jakieś resztki:tak:
 
Hejka!
Nie mam kiedy na BB siedzieć bo mama u nas - ale dzis wyjeżdża;-)
Tysiolek - gratuluję udanej wizyty. Ja chyba sobie wmówię, że mieszkamy w GB i nam bioderek nie badają... :-Dtak sobie postanowie, że niby nie wiem ze mieszkamy w Polsce, to Tymkowe bioderka skąd mają wiedzieć.. nie :-p:laugh2:
Ano skąd bioderka wiedzą, gdzie mieszkamy:-D Ja jednak się wybieram, bo u mnie tez były duże problemy z bioderkami - fakt, że dlatego iż mnie źle zlapali przy porodzie i mi zwichnęli bioderko, ale potem to się za mną ciągnęło ze 2 latka:-(

Witam porannie, ile wy spicie ?
Tyle ile da dziecko czyli spanie na raty, ale u mnie to w sumie z 7-8h wychodzi:tak:

:tak:

ja wczoraj zaliczyłam kąpiel, depilację itp m usypiał małego ale ciągle się wybudzał w końcu poszłam 3minutki i zasnął:eek: to się zabraliśmy za serduszkowanie...nawet się dobrze nie rozkręciliśmy i mały się obudził, do tego głodny i z seksu nici:sorry::confused2:w doopkę, może dziś się uda, hehe gra wstępna była wczoraj, może dziś trzeba się bardziej streszczać:-D
Na szkole rodzenia mowili, że dzieci zawsze wyczuwają ten moment kiedy trzeba wstać i nie dać rodzicom inną dzidzię robić:-D:rofl2: u ciebie się widać sprawdza...

Oj nie ty jedna. Jak te mrozy jeszcze potrzymają to na pewniaka wyląduję u psychiatry z depresją, nerwicą i niedosłonecznieniem:tak:
ja też ja też:confused2:

hej ho Matki Polki :)


aha miałam się pytac - jak zasypiają wasze maleństwa? bo moja nie chce zasnąć, a bardziej nie może jak jej ciasno nie owine kocykiem, tak że ma ręce uwięzione - wtedy ładnie śpi - a jak tylko uda jej się uwolnić ręce to odrazu się budzi i nie może dalej spać bo widze ze ewidentnie jej ręce przeszkadzają! ale kurcze zaczyna to być meczące ze musze po 8 razy ją w ten kocyk na chama zawijać ! czy moje dziecko będzie kiedyś normalnie zasypiało? czy jak? bo juz nie wiem czy to może ja coś źle robie? wczoraj próbowałam bez kocyka i lezała 30 min w łózeczku, beczała, wierciła się i nie mogła zasnąc a jak ją zawinęłam w kocyk to 2 minuty i śpi pięknie :tak:

Moja jak ją tak zawinę to dopiero wyje - na odwrót lubi sobie kopać nóżkami i machac łapkami, a krępowana tak sie wkurza, że szybciutko ją odwijam:laugh2:
A z usypianiem to ja robię tak, że jak się obudzi karmię - potem aktywnośc - mata, spacerujemy po domku itp. potem wieczorna toaleta i jeden cycek na siedząco - jak uśnie to kładę, jak nie to drugi cycek na leżąco i sama idę spać i wtedy śpi jakieś 4-6h.

Patrysia: gratulacje dla cioci i kciuki za malucha - na pewno będzie dobrze!
Agbar: może trochę dłużej niż trzeba, ale wszystko się zagoi i znowu będziesz śmigać, a z czasem zapomnisz o tym!
Macy: dużo cierpliwości życzę dla ciebie na kolejne 5 dni:-)
 
Witajcie kobietki.
Widziałam, że siostra Patrysi urodziła maluszka, trzymamy kciuki za malca, na pewno będzie wszystko ok...:tak:

Zdycham z nadmiaru zajęc...od 14 stycznia zaczęła sie sesja i trwa nadal...:szok: Maryjo...co prawda jeden egzamin został, ale sam fakt. Zaczął się już się nowy semestr, a jednego jeszcze nie skończyłam.
Jeszcze w ogóle nie ruszyłam z pracą licencjacką...:no: a zostały już niecałe 3 miesiące :zawstydzona/y: przeraża mnie to...
W ogóle to ciągle jak na siebie patrzę to widze że jestem taka gruba, że masakra...:szok: denerwują mnie nogi, pupa, brzuch i wały na biodrach...
A mój mąz to w ogóle nie może mnie słuchać. Bo on to jest taki głupi i uważa że sko9ro mam dwoje dzieci to muszę mieć wielki tyłek. Ja uważam że jestem za młoda na taką wagę i tyle. Jestem młoda i chcę być chuda.
Ostatnio to jestem jednym wielkim kłębkiem nerwów...Nie wiem jak zorganizować czas, żeby pisać tą pracę, uczyć się i zając się dziećmi :zawstydzona/y:
Psychicznie nie daję rady. :-:)-:)-(
 
Hello dziewczynki
Mialam spac bo nocka marudna byla ale jakos nie moge sie zebrac, co do zasypiania to moj tez nie lubi byc owjany dlatego podzekowalismy rozkom a uzywamy worka do spania:-D no i sie gadzina przyzwyczila ze pieluszke ma przy buzi i sobie nosek wtual a ja wycekuje i mu ja zabieram na noc bo sie boje zeby sie nie udusil:sorry:

Roxeen, Ci od filozofii zawsze mają popieprzone w głowach.

Kacha, musisz Jessi poprzestawiac, zeby sie wczesniej powydzierala.;-)

A ja zaczne swoja opowiesc: Wczoraj kupilam ostry noz... A dzis chcialam go wyprobowac. No i cholera ostry jest jak brzytwa. Palec uszkodzilam do samej kosci. Krew sie leje caly czas. Chyba to do szycia sie nadaje, ale jak mam kurka isc z tym gdziekolwiek, skoro mam dwoje dzieci do ogarniecia, a dzis tesciowie maja przyjechac?!:wściekła/y::angry::wściekła/y::angry:

Jajc z nozami nie ma zartow, zostaw wszystko i biegusiem na szycie:tak:

Kobitki prosze o kciukaski za mojego siostrzeńca!!!właśnie dostałam wiadomość że urodził się dzisiaj:tak:

Jest malutki i słabiutki coś z płuckami podobnoż jest nie tak teraz leży w inkubatorku:-:)-:)-(płakać tylko się chce ale troche uspokojona jestem bo w miare jest dobrze i teraz aby nabierał sił:tak:waży 2150 ale poród sn się udał:tak:

Trzymam kciukaski za malenstwo, musi byc dobrze:tak:
Kurcze Olusiowi wyskoczylo cos na raczce, niby krosta ale bardziej strup przypomina, nic nie cieknie suche jest ale wypukle:no: Kojazyciecos takiego?
Milego dzionka
 
Jola24 u nas suche, wypukle duże,zółtawe krostki wlasnie przypominające strup wyskoczyły na uszach i pediatra stwierdziła ze to alergiczne.
 
reklama
Do góry