reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta Święta już tuż tuż

reklama
Dziewczyny piekne choinki!!!
Ja mam niestety sztuczna ale i tak mi sie podoba :p Poza choinka mam duzo prawdziwych galazek i jemiole wiec zapach tez jest:)
 
Nio choinka ubrana i stroik zrobiony :tak: teraz jeszcze tylko prezenty trzeba popakować
 

Załączniki

  • SDC10018.jpg
    SDC10018.jpg
    36,6 KB · Wyświetleń: 152
  • SDC10016.jpg
    SDC10016.jpg
    44,8 KB · Wyświetleń: 147
W trakcie trwających Świat...
...rozrzuceni po całym świecie, czujemy się w tym czasie jedną wielką rodziną.
Korzystając z tej cudownej okazji pragnę życzyć Wam, zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, z dala od problemów życia codziennego.
A w Nowym Roku dużo radości, dobroci od ludzi, powodzenia w życiu zawodowym i osobistym i tradycyjnie dużo dobrego światła...
 
reklama
Do góry