reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta Święta już tuż tuż

ja zacznę stroic za tydzień :) już mam sporo wydmuszek które będą ozdabiać moje dzieci. W różny sposób :) farbami,wełna, albo na przykład dziurkaczem kolorowe koleczka zrobimy z papieru i ponaklejamy :) zobaczymy :)
 
reklama
My wielkanoc spędzamy na działeczce. Liczę na piękną pogodą i świąteczne śniadanka na tarasie. Marcusiek będzie miał swój malutki koszyczek specjalny z którym również pojedziemy do kościółka.:-D W zeszłym roku pamiętam że byłam obolała, ze szwami wiadomo gdzie, wymęczona z maleńkim dzieckiem przy cycu i nieprzespanymi nockami hehehe Te święta będą zupełnie inne:-D:tak:
 
a ja nie wiem czy ryzykowac w ogole posiadanie choinki... Adas rusza wszystko - zwlaszcza to czego nie wolno... Dzis na przyklad przytknal paluszek d oczjanika ktory stal na gazie (z gotujaca sie woda) a kilka sekund wczesniej i ja i moaj mama mowilysmy m uze ma sie odsunac i ze nie wolno dotykac... Nic sobie nie zrobil Bogu dzieki ale jak sobie pomysle o przewroconej choince to az mnie szlag trafia :-D
 
Mój szwager jak był malutki w wieku naszych dzieci to przewrócił wielką choinke na siebie dzieki Bogu nic sie nie stało.Tesciowa mi opowiadała.
 
U nas bedzie żywa ale też mam obawy :)

W domu jeszcze ozdób nie mam bo wydaje mi się cały czas żę mam bałagan :p

Ale jutro już będzie wystrojone wszystko.
Pierniki upieczone kruszeją. Ozdoby z masy solnej nawet Franio robił :)

Święta widzę będą dużym wydarzeniem dla Frania :) przeżywa każdy szczegół :)
 
reklama
Do góry