reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Syrop - eurespal - pomocy!

Potężna zaletą Eurespalu jest to, że działa on również przeciwzapalnie - to szczególnie ważne, kiedy przeziębi sie maleńki Skrzat. Bo nigdy nie wiadomo czy z małej infekcji katarkowej nie rozwinie się np. paskudne zapalenie ucha:-(. Nam Eurespal bardzo pomógł.
 
reklama
mam pytanie a jak długo można podawac eurespal 10 miesiecznemu dziecku? bo ja podaje juz 8 dni i niby jest lepiej ale jeszcze troche leci z noska i rano odksztusza jak wstanie.w ciagu dnia nie kaszle.
 
nam lekarka kazala podawac eurespal min. 7 dni po zakonczeniu kuracji antybiotykiem - wychodzilo z tego ze bral go prawie 3 tygodnie...
 
A my nie możemy używać eurespalu - 2 raz dostała i 2 razy zaczęła się dusić - prawie sina się robiła - czasem dzieci źle reagują na ten syrop.
 
Mam nadzieje,ze nie będziecie złe, że na chwilkę zakłócę Wasz forumowy spokój :sorry2:
Chciałabym Was prosić o odwiedzinki na stronce drzewka mojej córeczki Mariczki :biggrin2: a także o wpisiki na stronce.... byłybyśmy niezmiernie wdzięczne ;-)
Pozdrawiam Grudniówka 2008 Karolina ;-)

Prosimy o odwiedzinki Hipp

Z góry dziękujemy :*
 
Witam dziewczyny serdecznie:)Mój 9 miesięczny synek ma właśnie drugi raz w ciągu dwóch miesięcy zapalenie oskrzeli i doktórka przepisała mu Eurespal i tak jak kilka poprzedniczek potwierdzam że ma on działanie przeciw zapalne rozkurczajace i przeciw alergiczne moje dziecko bierze poza tym wziewy z nebulizatora z soli fizjologicznej Pulmicort i berodual tak dwa razy dziennie jutro kontrola (aż się boję nie chce żeby znów dostał antybiotyk dlatego poprosiłam żeby się wstrzymać:wściekła/y: tak od poniedziału) co do podawania Eurespalu to często dziewczyny widzę że piszą że do 17 :shocked2: a pytałam doktor ona powiedziałaże nie ale na wszelki wypadek staram się wyrobić do tej godziny ,ale jutro jeszcze raz spytam jak to jest to napiszę:-)
 
Napisz koniecznie jak wrócisz od pediatry.Ja jestem w trakcie podawania eurespalu. podaje juz 8 dzien i jest duzo lepiej niz było. U mojej małej był straszny katar i kaszelek.Polecał ten syrop :)
 
oki:-) na pewno dam znać jak to jest z tym Eurespalem bo sama zzieleniałam od czytania tak różnych i odmiennych zdań ale co się dziwić dziewczyny jak lekarz nie zawsze udziela kompletnej informacji co do leków jak stosować do której godz itp:no: farmacuci też nie są kompetentni człowiek się nasłucha i sam robi się głupi ale sama myślałam że jest to syrop wykrztuśne ale nie nic na ten temat nie ma w ulotce:nerd: wiem że Ambrosol jest wykrztuśny Flegamina Bronchosol bo znam te syropki mój starszy synek je brał:)KTO PYTA NIE BŁĄDZI :-D
 
reklama
Mój młodszy syn też pił EURESPAL i nam pani doktor kazała dawać do końca, czyli całą butelkę. Moj syn ma astmę i też przy dusznościach ma inhalacje z pulmicortu i berodualu.
 
Do góry