reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

reklama
hahah - ja pamietam ze w dziecinstwie przeszlam te wszystkie choroby- nie kojarze- czy "w tamtych" czasach szczepieni byliśmy na te choróbska (?) - a jesli tak - to niby na ile (jaki okres czasu) taka szczepionka działa?
 
ja to obgadam jak na następnej wizycie będziemy. A co z meningokokami? szczepicie czy nie?
my mały na odrę (czy na ospę, nie pamiętam co mi immunolog powiedziała) refundowane i zalecane, tak jak pneumokoki i te dwa szczepienia mamy za tydzień.

my dziś mieliśmy eeg, wizyta z wynikiem dopiero 4 kwietnia.
 
anusiak17 my szczepimy na meningo ale po skończonym 2 roku życia. Dawidka tak szczepiliśmy i z Alą będzie tak samo. Pneumokoki też ostatnia dawka będzie po 2 r.ż.
Na ospę nie sczepimy. Czekamy aż mała przyniesie ją ze żłobka. Dawid jest już po ospie.
 
reklama
My mamy jutro szczepienie na odre, swine i rozyczke 3w1, ale niestety nie wiem czy zaszczepimy bo cos mi dziecie dzis od rana zaczelo kaszlec, nie wiem co jest bo tylko ma kaszel, jutro sie dowiem czy cos sie nie kluje i wtedy raczej tez odraczamy do przyszlego tygodnia i zobaczymy co bedzie. A meningokoki tez szczepimy i pneumokoki tez tak jak u Karoliny, tylko tyle, ze my mamy ze szpitala zalecenie.
 
Do góry