reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

reklama
dziewczyny wiem, ze to glupie o co zapytam, ale jakie jest prawdopodobienstwo, ze po szczepieniu dziecko nie zachoruje? mam na mysli odrę-swinkę-rózyczkę o ktorej pisala ewitka

pytam, bo ja chyba wolalabym zeby moj maly zalapal sobie gdzies z powietrza i bedzie mial z glowy, a nie kolo 30-40 go dopadnie i bedzie miał przerypane:baffled:


edit:

czy sa wsrod was dziewczyny co nie szczepily na pneumo i meningo a maluchy posylaja do zlobków?
 
  • Poziomkowa, ja nie chorowałam na te choroby i dlatego też będę szczepić Ninę- jeżeli ona to przyniesie do domu to ja też zachoruję a nie chcę.
 
poziomkowa my nie szczepiliśmy Kajtka na żadne z tych rzeczy i chodzi do żłobka od stycznia. Złapał przeziębienie w drugim tygodniu a od tamtej pory non stop chodzi i nic się nie dzieje
 
Świnka-odra-różyczka: Mała chodzi przy meblach. Szczepiłybyście czy czekałybyście aż ruszy samodzielnie? Jutro mamy termin i aż włosy z głowy rwę, bo nie wiem co robić.
 
my mamy w przyszłym tygodniu termin na szczepienie, ja jak nie byłam pewna to nie szczepiłam tylko czekałam, z ostatnią szczepionką czekałam kilka tygodni bo wydawało mi się że ma katar a to to a to tamto, i jak za tydzień będę miała wątpliwości to poczekam kilka dni.
 
reklama
Do góry