reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, kliniki,lekarze, połozne KRAKÓW

_Agatka_ pisze:
A ja właśnie przygotowuję się do porodu. Termin mam na 10.10. Juz sie troche denerwuje ...
Planuje urodzic mojego dzidziusia na Kopernika, chcialam spytac, czy ktos tam ostatnio rodzil i czy ma tam jakis dobry kontakt do poloznej??? Bardzo mi na tym zalezy....

No i chetnie poczytam o doswiadczeniach, co radzicie, co odradzacie itp.  :)



Agatko ,jeśli jeszcze masz siłe to przejedź się na galla .Naprawdę super opieka i ja osobiście jestem ogromnie zadowolona i za nic nie płaciłam .Na kopernika nie możesz liczyć na miłą opiekę położnej .Moja siostra zapłaciła położnej za opiekę a ona i tak ją olała a ja tam rodziłam 9 lat temu i byłamzadowolona że dobrze opiekują się dziećmi.Także zastanów się dobrze ,bo na galla nie dałam ani grosza a wzyscy gonili
 
reklama
Różne są opinie na temat Kopernika. Ja raczej juz się zdecydowałam, ze względu na opiekę i fachowców tam pracujących. Sama tez mam ginka z Kopernika, teraz tylko chcialabym sie skontaktowac z jakas polozna..... zna ktoras z Was moze fajna polozna na Kopernika???
 
Nie wiem, czy nikt juz nie czyta tych postow. :( Ja caly czas czekam na info na temat Kopernika i tamtejszych poloznych :( moj termin zbliza sie juz powoli :)
 
Jeśli chodzi o zeromskiego towystarczy tam pojchechać kiedy się chce i poprosić o mozliwosć obejrzenia porodówki - nie ma z tym probkemu - chyba ze wszytkie sale sa zajete.
Co do moich wrazeń z porodu to ja dodam, ze jest jedna duż wada teg ospzitala. Jeśli chcesz ZZO to albo musisz mieć znajomosci albo ogromne bóle. Ja miałam jedno i drugie a i tak nie udało mi sie go dostać - anastezjolog (jeden na dyżurze!!!) musiał isć do operacji!!!! Takze jeśli któras chce ZZO to nie Zeromski. Reszta tak jak pisałąm wczesniej i tak jak pisałą Catherinka i Dara
 
Niestety ja też boleśnie doświadczyłam tego, że w Żeromskim nie da się doprosić ZZO, mimo, że miałam do niego wskazania.
Na pewno nie pójdę tam rodzić drugi raz (no chyba że można iść z własnym anestezjologiem ;-)

Poza tym całkiem spoko - porodówka rewelacyjna, położne - jedna super, inne ujdą. Gorzej na oddziale poporodowym - ale tam to już człowiek tylko czeka na wypis i w sumie nie zwraca uwagi na "szczegóły" ;)
 
Witaj Agatko!
Nie wiem , czy nie za późno na odpowiedź;nie masz suwaczka:-)
Na Kopernika mogę polecić położną Hanię Wyszogrodzką porodówka 2 piętro. Co prawda ja jestem w dziale "staramy się ", ale kilka moich koleżanek u niej rodziło. Poza tym neonatologia jest tam na najwyższym poziomie:-) Prof Lauterbach czyni cuda dla wcześniaków:-)
Pozdrawiam
 
czesc dziewczyny :-)
jestem na etapie staran o dzidzie, ale podczas tych staran chce znalesc sobie dobrego lekarza i znalesc szpital w Krakowie.
Zastanawialam sie nad prywatna klinika w Niepolomicach.
Doradzcie mi dobrego lekarza w Krakowie, najchetniej takiego, ktory moze potem przyjac moj porod albo przeprowadzic cesarke.
 
reklama
Forumka, nie wiem czy szukasz lekarza prywatnego czy państwowego. Ja prywatnie chodziłam do Kusia. pracuje w Narutowiczu. Bardzo sympatyczny człowiek i wiele osób dobrze o nim mówi. nie wiem jak z cesarką bo ja chciałam rodzić naturalnie i się udało. A pobyt w szpitalu wspominam dobrze, część sal jest wyremontowana więc warunki są przyzwoite- oddzielna łazienka, telewizor (choć mi to akurat nie w głowie było oglądanie), pielęgniarki i położne bardzo miłe (a ja jestem wrażliwa bardzo na złe słowa i nawet spojrzenia), dbają bardzo o to żeby świeża mamusia nauczyła się zajmować dzieciaczkiem, uczą cierpliwie przystawiania do piersi. poza tym w części wyremontowanej jest bardzo czysto..nie wiem jak w pozostałej..wiadomo że jak są wspólne łazienki to może być gorzej.
 
Do góry