reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to kiedy spotkanie?

JESZCZE RAZ


  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
Basia na centralnej, bo wychodzi na to, że wszystkie inne dziewczyny też będą tam wysiadać, poza tym stamtąd jest bliżej z dojazdem na miejsce.
 
Niestety ja nie dam rady pzryjechać Łuaksz się nie zgodził żebyśmy jehały same:-:)no:
barzdo przepraszam że robiłam nadzieje:-(
 
Agask, dzięki za smsik

u mnie wszystko stoi pod znakiem zapytania :wściekła/y: jeszcze nie wiem czy się pojawię i kiedy

jedno pewne, że gdybym jechała to ja + Mikołaj (bez męża ;-))
jeśli udałoby mi się załatwić nocleg w W-wie to byłabym w piątek późnym wieczorem.... i w sobotę mogę o każdej godzinie się stawić
jeśli nie, to w sobotę między 11-12 wjeżdżam na centralną.... oczywiście pociągiem...
wolałabym w piątek, bo fajny mam pociąg za 29,90 :-) ale sie zobaczy

obiad - pewnie jak reszta..owczym pędem....

no, ale jak pisałam, jeszcze nic nie wiem i dopiero w środę/czwartek przyszłego tygodnia będę wiedziała......
 
jeśli chodzi o obiad to się ciągle zastanawiam, ewentualnie 2 (dla mnie i m.) na niedzielę, bo w sobotę to raczej po obiadku wyjedziemy, akurat młody trochę drzemki w samochodzie (może) złapie :cool2:
właśnie sobie trasę obejrzałam
 
Oki nanoszę poprawki po rozmowie z dziewczynami:

Marianeczka z Warszawy. o 10.
Jagoda + Krystian + mąż = samochód bezpośrednio z Pruszkowa
Margot + Bruno = samochód? z Warszawy
Agusia + Gosia + mąż = samochód bezpośrednio z Radomia ok. 15
Basia + Kacper + Bartek = pociąg z Radomia, 10.34
Giza + Przemek + Mąż = z Warszawy.
Mimi + Jaś + teściowa = z Nadarzyna
Toja + Michaś = pociąg z gdańska.
Agask + Karolinka = samochód z Pruszkowa, lub z Warszawy zależnie od potrzeby.


Pod znakiem zapytania:
Elcia + Wikunia + mąż? = pociąg z Krakowa, ok 10.30
Magdabial + Mikołaj = pociąg z Gdańska,ok 11.
Aniaz + Maja + mąż? = samochód z Mińska.

Kurcze właśnie sobie przypomniałam o Elwis, ona też się pisała na spotkanie, Jagoda może złapiesz ją na majówkach, albo któraś jej prześle smsa, bo mnie już chłop udusi jak zobaczy rachunek tel ;-)
Trinakria się nie odezwała...
 
Toja pisze się na obiad, bo ją namówiłam ;-)
Aniaz ma się odezwać, ale jest bardzo chętna.
 
Oki nanoszę poprawki po rozmowie z dziewczynami:

Marianeczka z Warszawy. o 10.
Jagoda + Krystian + mąż = samochód bezpośrednio z Pruszkowa
Margot + Bruno = samochód? z Warszawy
Agusia + Gosia + mąż = samochód bezpośrednio z Radomia ok. 15
Basia + Kacper + Bartek = pociąg z Radomia, 10.34
Giza + Przemek + Mąż = z Warszawy.
Mimi + Jaś + teściowa = z Nadarzyna
Toja + Michaś = pociąg z gdańska.
Agask + Karolinka = samochód z Pruszkowa, lub z Warszawy zależnie od potrzeby.


Pod znakiem zapytania:
Elcia + Wikunia + mąż? = pociąg z Krakowa, ok 10.30
Magdabial + Mikołaj = pociąg z Gdańska,ok 11.
Aniaz + Maja + mąż? = samochód z Mińska.

Kurcze właśnie sobie przypomniałam o Elwis, ona też się pisała na spotkanie, Jagoda może złapiesz ją na majówkach, albo któraś jej prześle smsa, bo mnie już chłop udusi jak zobaczy rachunek tel ;-)
Trinakria się nie odezwała...
:elvis: pisała że ma komunię wtedy
ale mogę do niej zadzwonić,
ostatnio ma sporo roboty to pewnie późnym wieczorem
się na majówkach pojawi
 
reklama
jestem kobiałki :-)
dzięki J@gódko za telefon
jeżeli w ogóle wpadnę, to tylko z Kubą i tylko w ciągu dnia. Niestety jedziemy na komunię męża chrześnicy, pewnie w niedzielę z samego rana ruszamy, bo ok 150 m nas czeka. no żałuję bardzo!!!!! Ale postaram się męża (albo kogoś innego) namówić żeby ktoś nas na parę godzin chociaż tam podrzucił.
Bardzo mi miło, że o mnie pamiętacie, ja ostatnio okropnie zarobiona w pracy jestem i mało na bb zaglądam:-(
 
Do góry