reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tylko dla dwupaków :D

reklama
Czesc dziewczyny

Mam nadzieje ze mala monis szybciutko sie rozpakuje i juz nie bedzie sie tak meczyc! Trzymamy kciuki Monis :-)

A moja wizyta hm.. standardowo tzn. wyniki mam bardzo dobre. Wiecie oni poki co to sprawdzaja podstawowe rzeczy - bez ekscesow. Dopiero 12 dni po terminie (poniedzialek) mam sie zglosic do szpitala na dokladne badania (usg, ktg itp) i w zaleznosci od wynikow podejma decyzje co dalej i kiedy.. Tak wiec dluga droga przede mna Kochane jeszcze, dluga bo jakos nie czuje ze moje kochane malenstwo sie zdecyduje - on po prostu wie ze najlepiej jest u mamy ;-)

Mam takie niezbyt apetyczne pytanie - no ale zapytam czy czop musi byc galaretowaty?

Przesylam Wam troche slonca jesli go nie macie :-)

kamisia to wybierasz sie na ktg dzisiaj?

naila a jaka jest procedura u Ciebie poterminowa ze sie tak wyraze? ;-)

marta wiesz jak przyjda skurcze i zaczniesz drapac sciane to uwazaj co by ktos petarda nie rzucil ;-)
 
sunset no niestety jeżdzę już tak dzień w dzień takie są zalecenia... I pewnie na wizytkę się załapię jeszcze - mam nadzieję, że ostatnia już ;) Chciałabym się dowiedzieć dokładnie co i jak , tak jak ty już wiesz mniej więcej co Cię czeka. A do poniedziałku tyle czasu kochana, że z dnia na dzień może coś ruszyć się! :) A ile dni po terminie jesteś?.
A co do czopu to ja Ci nie odpowiem bo jeszcze się go nie pozbyłam...chyba :p
U mnie tylko jakiś śluz się pojawia ale w niczym nie przypomina czopa chociaż tak naprawdę nie wiem jak on wygląda tylko z opowieści hihi :-D Ale zakręt ze mnie :-D
 
Na poczatku duzo sil dla malej monis!!! :-) oby poszlo jak najszybciej!! Powodzenia!!:-):-)
U mnie dalej nic, w nocy jak wstawalam do wc to pachwiny mnie mocno bolaly i nad ranem rowniez, ale oczywiscie na tym sie skonczylo...

sunset tu w Austrii nic szczegolnego - jesli jestes przeterminowana przychodzisz co kilka dni do szpitala na kontrol. Ja bylam juz dwa razy, w sobote ide kolejny raz i pewnie wtedy powiedza mi cos dokladniej, tzn kiedy porod bedzie wywolywany. Sami nic nie mowia konkretnego, po prostu robia KTG, sprawdzaja wody i daja kolejny termin... i tak sobie czekasz :confused:

kamisia tez chcialabym sie juz tym nie przejmowac i po prostu stwierdzic ze samo przyjdzie, ale to nie jest proste. Zreszta same wiecie, wszystkie przechodzimy to samo - przynajmniej sama nie jestem.

Co do czopa to ja tez nie wiem, tez go jeszczce u mnie 'nie bylo'. no chyba ze 'uciekl' niezauwazony :p:p
 
kamisia jestem tydzien po terminie, tak tak najbardziej przeterminowana :-) jak dla mnie to ja niewiele wiem - taka prowizorka :-) Pojde na taka kontrolke jak Wy chodzicie dziewczyny tyle ze w poniedzialek ;-)
Ogarnij domek ogarnij a moze 100 wyjdzie na ktg ;-)

naila kamisia mysle ze najwazniejsze ze jestesmy pod kontrola i wszystko jest dobrze. Wiadomo ze czekanie nas wykancza ale przynajmniej wiemy ze maluszki maja sie dobrze! I tego sie trzymajmy a reszta sama przyjdzie albo tej reszcie pomoga ;-)

Czekamy na wiesci kamisia - powodzenia :-)
 
sunset! Po 1: ty mi z petardami już daj spokój! A w razie gdyby ktoś podrzucił to może mała-bezimienna szybciej wileci jak mną potrząśnie ze strachu:-D
Po 2: czop raczej jest galaretowaty, przynajmniej u mnie tak było i trochę krwi się w nim pojawiało. Raczej by Wam nie umknął niezauważony.
Wez Ty mnie nie strasz że się zbierasz z tego wątku bo się załamię:tak::no:

mala monis trzymaj się dzielnie!

kamisia a Ty skąd jesteś? Bo ja mam sklerozę.
 
marta cwaniaro.. najlepiej zebym ja tu zostala samiutka :-) O Ty ;-) Spoko poki co bede tutaj robic za streczyciela ;-)
W ogole jutro po wizycie zdecyduja co dalej z Toba czy myslisz ze beda jeszcze czekac?

:-)
 
Kurde, zastanawiam się co z malą monis. Dlaczego nie pozwalają jej pić??????:szok:

sunset no nie wiem własnie. Wolalabym żeby czekali, bo lepiej mi w domku siedzieć niż w szpitalu się stresować. Jutro się okaże. Bedzie dopiero tydzień po terminie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry