reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tylko dla dwupaków :D

corin dzięki za wytłumaczenie. Nie wiedziałam że przed cięciem jest taka procedura.
Fajnie że czasem do nas zaglądasz. W końcu jesteś matką założycielką tego wątku;-)
 
reklama
dziewczyny co u Was? Cisza taka ze az zal.. czyzby przed burza? ;-)

mala monis urodzila :-D Alez sie ciesze.. tak sie ucieszylam ze az sama sie poplakalam ;-) Dzielna agentka :-) Oby teraz juz z gorki miala!

o czop pytalam bo kurna juz sama nic nie wiem - glupia jestem i tyle. Od wczoraj cos sie ze mnie po prostu wylewa litrami - gluty jakies i stad pytanie.. bo zaczelam myslec czy jakas infekcja czy moze czop zaczal odchodzic. No nic pozyjemy zobaczymy. Poki co cisza jak makiem zasial, nikt petard nie rzuca na polu ;-)
 
witam sunset ja tu jestem ale ostatnie godziny już ;/ A to faktycznie może być ten czop... Jutro mam sie zgłosić do szpitala lekarz dał mi skierowanie. Dziś ktg średnie, nie mam rozwarcia nadal ;/ Ale bierze mnie już do szpitala , być może cesarkę zrobi... Boję się trochę.... Sama nie wiem co lepsze poród sn czy cc... kurcze...
 
kamisia najwazniejsze to pozytywne nastawienie! Bedzie dobrze. Wybiora dla Ciebie i Nikodemka najbezpieczniejsza opcje :-) Od razu Cie ciac nie beda - posprawdzaja wszystko dokladnie jeszcze raz, jesli nic to zapewne sprobuja rozkrecic akcje.. i dopiero potem ewentualnie cc. Luzik i bez nerwow - mysl ze za chwil pare bedziesz juz z maluszkiem. Tak jak dziewczyny pisaly ze usmiech malenstwa wszystko wynagradza :-) Nidgy nie bedziesz miala pewnosci co lepsze - dla jednych sn dla drugich cc - i to z wypowiedzi dziewczyn ktore mialy i jedno i drugie. Po prostu trzeba sie pozytywnie nastawic a bedzie lzej.. Jestem myslami z Toba :-)

co znaczy ze ktg srednie? w sensie nie bylo skurczy tak?

Pamietaj ze dasz rade bez watpienia :-)
Buziaki Kochana!

edit no i czekam na wiesci - oczywiscie w miare mozliwosci :-):cool2:
 
i udalo sie, monis urodzila - GRATULACJE!!
ciekawe ktora nastepna?? moze ty kamisia? no chyba, ze Ty sunset? :)

U mnie sie jeszcze nie zapowiada... Takze czekam nadal z Wami :)
 
susnet ktg no skurczy nie było i zapis zawężony cokolwiek to znaczy w sensie, że tętno ni skakało tylko cały czas takie samo mniej więcej chyba ;P hehe. U mnie już lepiej dam radę czy tak czy tak będzie oki ;) Dzięki na pewno się odezwę ;)
Naila a no może może i ja chyba, że któraś z WAs mnie wyprzedzi ;) Bo u mnie jak się nie rozkręci to może jeszcze mnie przetrzymają zobaczymy jutro będę wiedzieć to będę informować :)

Tymczasem uciekam trzymajcie się kochane i do popisania za kilka dni! ;) Już pewnie tego wątku nie będzie i będę musiała Was szukać :) Również trzymam kciuki za Was!
Dobranoc!!!
 
Naila spokojnie tak szybkp Cie nie zostawie :-)

Dobrze ze sie odezwalas bo zaczelam myslec ze naraz Was wszystkie wzielo.. Ta od petard tez sie nie odzywa ;-)

Spokojnej nocki :-)
 
Jestem, jestem!!!
Ja po wizytce u teściowej, bez oznak porodu. Jutro gin. Ciekawe ci mi powie...
Ta od czopa tylko tak obiecuje że nie zostawi, a potem pozbiera się cichaczem i zniknie:-(
naila
no to czekamy!
mala monis gratuluję, dzielna dziewczyna jesteś!!!
kamisia
głowa do góry! Będzie dobrze, trzeba się tylko pozytywnie nastawić, cokolwiek miało by cię czekać, ale myślę że nie będzie tak zle.

Buziam!!!
 
reklama
Ciao dwupaczki :-)

Jak tam nocka? Jak wizyta marta? Tesciowa mowisz byla.. to chyba akcja porodowa powinna byc przyspieszona ;-)

Moja nocka w miare niezle.. w sumie malo pobudek co sie nie zdarza. Pewnie dlatego rano obudzilam sie juz tak z konkretnym bolem ktorego nie szlo opanowac.. jeszcze ze 3 skurcze sie pojawily i cisza teraz :/ Tylko krzyz/plecy bola.. eh do tego maly bardzo niemrawy. JAk sie smerfik zaraz nie poruszy to jakims cukrem go beda do tablicy wzywac!

Do napisania! Dajcie znac co u Was, buzka!
 
Do góry