reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tylko dla dwupaków :D

Ja rowniez witam sie w dwupaku :)

Moja nocka jak zwykle z kilkoma spacerkami do wc. Brzuch mi sie cos od rana stawia, ale to nie nowosc u mnie wiec mysle, ze to nic szczegolnego... czopa jak nie bylo tak nie ma dalej - takze wszystko po staremu...

sunset moja dzidzia np wczoraj zaczela sie ruszac dopiero na wieczor, a tak to caly dzien cisza byla. Dzis jak narazie tez spokojnie, ale nie ma sie chyba czego obawiac - w koncu to jedna z oznak porodu :p
 
reklama
Naila oznaka oznaką - ale mnie juz ktorys raz z kolei na spotkaniu z polozna ostrzegali z tymi ruchami 'jakby maluch za dlugo sie nie ruszal to prosze natychmiast dzwonic do szpitala'. Tyle ze co znaczy za dlugo?!

Czop moze tez odpasc dopiero w trakcie porodu albo na dlugo przed wiec nie ma sie co nim tak sugerowac.. ja bynajmniej podchodze do niego z przymruzeniem oka, bardziej chcialam sie upewnic ze to nie jakas infekcja bo czasem czlowiek to ma 'szczescie'.

U nas znowu upal, dramat :/ pewnie znowu spedze dzien z nogami do nieba.. eh - Wam tez tak puchna stopy? Ja mam wrazenie ze trol sie robi ze mnie, a moze juz jest ;-)
 
Hej!
Ja dziś szybko, bo mam gości (teściowa). Mam skierowanie do szpitala:-( bo wód płodowych ubywa, ale nic mi się nie leje:szok: Zadzwonie za chwile czy jest miejsce i pojadę na noc zeby od rana się już za mnie wzięli, bo w sobotę rodzić nie chcę;-) sunset dam ci znać na tel jakby coś. Oznak porodu i skurczy brak. Będę tęsknić!!!
Pomyślcie czasem o mnie!!!
Buziam!!!
 
Marta trzymam mocno kciuki! Powodzenia -czekam na wiesci.

Myslami bede z Toba i Kamisia. Super dziewczyny juz jutro bedziecie tulic malenstwa. Zazdroszcze :-)

Naila teraz Twoja kolej :-) Ty w sobote masz badania, tak?
 
sunset oby wszystko podziałało i poród odbył się jutro, bo różnie z tym może być.
Będę pisać. Spadam pod prysznic i jadę na noc żeby sobie miejsce zaklepać, bo brakuje
 
marta POWODZENIA!! i szczesliwego rozwiazania :):) obys jak najszybciej mogla tulic swoje malenstwo :):)

sunset tak w sobote mam kontrol, ale wiesz tylko ktg, kontrol wod plodowych i pewnie na tym sie skonczy, takze na nic sie nie nastawiam. Dosyc mocno i czesto twardnieje mi dzis brzuch, na ubikacje tez biegam za wieksza potrzeba, nie mam rozwolnienia ale juz 4 razy sie dzis wyproznialam... Takze nie wiem czy powinnam cos o tym myslec.... ale wydzieliny wiecej nie mam, wiec chyba to jeszcze nie to... ahh ja to juz glupieje :p
A ty sunset jak sie trzymasz?? dzidzia sie rusza?? :)
 
Naila maluszek sie rusza i to ostro - tak wiec jest spokoj ;-) Wlasnie wrocilam ze spacerku myslalam ze go troszke ukolysze ale nie wyszlo -powiedzialabym wrecz ze chlopak napiera rowno! Siedziec nie moge bo tak mnie uciska.. Trzymam sie ogolnie niezle - staram sie nastawic ze pewnie bedzie wywolanie w przyszlym tygodniu i nie nakrecac bolami czy tez sporadycznymi skurczami, choc pewnie wiesz jak czasem ciezko tak przejsc do porzadku dziennego po 'jakis' sygnalach porodowych :-) Ale co tam juz niedlugo. Mam nadzieje ze jutro i kamisia i marta sie rozpakuja bezproblemowo i ze my tez do nich wkrotce dolaczymy!

No i nie glupiejesz ja tez sie czasem wlasnie na tym lapie ze wszystko od razu przeswietlam czy to juz TO.. :-)

Nic zmykam do jakiejs ksiazki i pewnie do napisania z rana - choc zycze nam obu abysmy zaczely sie nocnie rozpakowywac, a co ;-)
 
reklama
Do góry