reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubranka naszych Maluchów

reklama
Aestima - znowu zasnęłam przy oglądaniu :baffled:
Znaczki pocztowe czad :-p Wiem, że ludzie tyle nie żyją, ale pamiętam je z dzieciństwa jak przez mgłę. Wprasowanki też fajne, są w stanie ożywić nudną bluzkę czy zasłonić plamę :-p
Ubranka - jakoś motylki z H&M - wiosenna kolekcja - mnie nie powaliły niekoniecznie słodkością. :-p Najbardziej spodobała mi się fioletowa bluzeczka, ale muszę porównać wymiary z innymi czy nie za mała by była, bo Młoda jednak rośnie. :laugh2: No i sukieneczka biała z brązowo - pomarańczowymi motylami ale opis, że Pani nie pierze też odstręcza a chyba, nie jest nowa.
Fotki oczywiście doszły, napisałam od razu.
 
Forever, ja kupuję używki w takich cenach, ale tylko takie mega wypasione. To i tak o wieeeele mniej niż dałabym za to w sklepie.

ale ostatnio Michał wyczaił okazję- kupił koszulę h&m na 104 cm za 4 zł- nowiutka, biała w czerwoną kratę i z tym niebieskim znaczkiem ichniejszym konika na kieszonce. Jest przecudna! Na krótki rękaw. DO tego super spodnie za 6 zł:-)


A tu cudne trampeczki
PRIMARK TRAMPKI DZIECINNE UNISEKS ROZ.5/22 (14CM) (3152848732) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
http://allegro.pl/primark-trampki-dziecinne-uniseks-roz-5-22-14cm-i3155876006.html
 
Aestima - w lumpku tak bo widzisz i za przesyłkę nie płacisz. A co do H&M to mieli akcję wyprzedaż, ja się też pokusiłam a dziś patrzę i kolejne nowe fajne rzeczy gł. bluzeczki po taniości....:baffled: Poczekam na choć promocyjna przesyłkę i się skuszę do kolekcji.... :zawstydzona/y: I się okazało, że kurteczka z zeszłego roku od biedy może być - tylko krótkawe rękawy, na działkę będzie.
 
reklama
Aestima hehe, dla mnie ta kurtka to uniseks. Nawet pomyslałam, że kupię ja dla Marysi to i Szymek potem pochodzi, ale jednak rękawki krótkawe będą na Marysię.
te spodnie babskie?? no co ty, dla mnie też dla chłopiece bardziej.
 
Do góry