reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubranka naszych Maluchów

reklama
aestima fajny blog, ale ja wole miesia. ta dziewczynka ma cos dziwnego w sobie i tych zdjęć nie ogląda sie z przyjemnośćią...wlasnie coś z lolity, jak małe miss z tych amerykanskich konkursów, nie wiem jak to ująć
 
Mam pytanie trochę zgatunku "blondynka pyta" :p
Jaki strój kapielowy kupić Majce? Chodzi mi o wygodę przede wszytskim.
Wczoraj zmierzyłam Jej ten który mamy zeszłego roku, rozm 98. Bez pieluszki byłby pewnie ok ale z papmpersem ramiączka wpijaja sie w ciałko więc na pewno więc go Mai nie założę.
I teraz zastanawiam się na fasonem:
- może jednoczęściowy tylko większy
- 2-częściowy tego typu: *DISNEY*kostium strój kąpielowy 2 92 MINNIE MYSZKA (3227353547) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
- czy same majteczki: MAJTECZKI KĄPIELOWE Z FALBANKĄ _ H&M _ 86 / 92 (3230512605) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. choc ta opcja chyba do mnie nie przemawia, a może mam spaczone wyobrażeni? :p

Podpowiedzcie coś :)
 
Madzioolka a do mnie jakoś nie przemawiają 2-częściowe stroje dla takich małych dziewczynek... ale doświadczenia w tym temacie nie mam, druga opcja - same majteczki - TAK!!! mam dla Emi chyba identyczne jak te co pokazałaś tylko zielone:-p
 
No właśnie - goła góra jakos tak dziwinie, chociaż to małe dziecko w sumie i dzieci lataja takie golutkie, nawet z gołym tylkiem co dla mnie jest juz kompletnie nie do zaakcetowania :no:
Ja 2-częściowy to tylki taki w którym koszulka lata sobie swobodnie ale wtedy równie dobrze można założyć normalna bawełnianą bluzeczkę a nie z tkaniny "strojowej" :p
Chyba poszukam i gatków fajnych i 1-częściowego :)
 
ja znowu jestem przewrażliwiona na punkcie słońca więc pewnie i tak ubrałabym cieniuteńką koszulkę na górę więc wtedy tylko majtasy:tak:
ja w zeszłym roku kupiłam 1-częściowy strój dla Emi... nad nasze polskie morze... to był błąd, ani razu go Emi nie miała na sobie, mimo i było ciepło latała w pieluszce (bądź na to krótkie spodenki) i cieńkiej koszulce. Dobrze, że strój kupowałam po sezonie to dałam tylko 19,90zł, ale Wy Madzioolka w inną stronę świata jedziecie więc będzie upalnie!
 
reklama
My mamy majteczki z Mothercare na basen w których była na wyjeździe na basenie raz - zakłada na basen w Wawie oczywiście na pieluszkę - plus strój o fasonie Rampersa tkanina z filtrem - ani razu nie założony jeszcze, z zeszłego roku. Gołej Młodej sobie nie wyobrażam do ludzi. :no:
 
Do góry