reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubranka naszych Maluchów

reklama
Maja miala z Avene w zeszym roku i byl ok, ale kremy z filtrami mineralnymi ciezko sie rozsmarowuja i na dosc dlugo biala warstewke zostawiaja. do twarzy ma z musteli- sa 2 rodzaje, Maja ma ten z filtrami mineralnymi
 
kpiłam ostatnio dla Szymka 5 bodziaków z dł. rękawem za 6,50 w Auchan... i to najlepsze bodziaki jakie miałam!!! cudowny materiał, lekko rozciągliwy i jakby śliski, cieniutki. Bodziaki w sam raz na lato. No i naprawde super wzory, w paski, gwiazdki itp. Niestety rozmiarówka była tylko do 80 i do tego rozmiarówka jest bardzo mała - ledwo zapinam Szymka w 74, te na 80 są akurat dobre (normalnie nosi teraz 68/74). Szkoda, że nie było wiekszych, bo kupiłabym po kilka na każdy rozmiar.
 
Aestima - dziewczynkowe rzeczy mocno słodkie jak dla mnie, trzeba by było b. uważać z dodatkami.....
Żółty super, szczególnie na lato tylko generujący dużo prania:dry:
 
reklama
Dziewczyny! Misze kupic Mai ze 3 pary spodno dresowych. O noe wiem gdzie. Macie moze jakies namiary na all? porcieta musza byc waskie w sensie szczuple.
Aestima wirm, ze kiedys i Ty linka mo dawalas ale za nic nie moge go znalezc-szukalam co prawda w zalupowym tylko, zapomnialam o tym watku
 
Do góry