reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubranka naszych Maluchów

reklama
Mi jakoś spodnie dresowe do Młodej nie pasują, ma jeszcze jakieś dresiki powiedzmy niemowlęce ale komplety albo dostane.
Alladynki super ale cena powala wręcz. I dla nas zdecydowanie nie różowe :no:
 
Kupiłam elefanteny, jedyne dobre na Miesia buty w wielkim CH. Ładne, brązowe, nieco eleganckie. Ale on ma takie kajaki ( 25/26 a postura filigranowa), że kijowo wygląda. Serio! I do naszych streetowych spodni nie cholery. Dokupiłam trampki z h&m czerwone, od razu lepiej:-D Ale na dłuższe chodzenie zdrowsze e. niewątpliwie. MAsakra tylko jak się niszczą. Wszystkie buty zawsze Miesio nosi i są w bdb/ idealny stanie a te po kilku dniach noszenia już zjechane, porysowane:/ takze do sadu/ piaskownicy/ na rower trampki i już. A w listopadzie pomyślimy o zimowych ( te elefanteny są lekko ocieplane, nie zmarznie w nich), trampki h&m z grubszą sakrpetą będą grane, plus podeszwę gumową mają grubą ( izloacja). Tyle w temacie butów;) Z 5 par na lato zjechaliśmy do 3 na jesień ( kalosze, trzewiki, trampki)
 
Mrsmoon - całkiem ładne i cena zacna też :happy: My mamy z tego samego źródła granatowe zamszowe Superfity oraz z moich zakupów ciążowych jak się okazało wreszcie dobre cudne zamszowe błękitne z czerwonym kwiatkiem ale tylko na wyjścia za rączkę :-p
Aestima - jak Elefantena to chyba wiem jakie :happy: Z pomarańczowymi dodatkami ? W ogóle poszukiwanie butów to porażka - my mamy jeszcze trudniej z uwagi na rozmiar no i preferencje kolorystyczne. A na razie "domęczamy" zeszłoroczne adidasy E.
 
reklama
Do góry