reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

utalentowane staraczki :) hafty, szydelko, rysunki i inne :)

reklama
Komplement wujaszka oczywiście inteligentnie skomentowałam. Widać, że mu głupio było, próbował z tego wybrnąć, ale nie ze mną ... te numery. Milutki dla mnie był przez cały tydzień. Aż do przesady. Wiem, że jest mnie więcej niż 3 lata temu, oczywiste, że to widać, każdy to widzi, ale nigdy nie powiedział mi tego w twarz. Ale zemszczę się na nim, oj zemszcze:-p
 
Tak trzymac KAMEA heh. Ja ostatnio byłam z psem i moim chłopem w parku i spotkalismy jego kumpli i jeden z nich zapytał mojego chłopa, a twoja to przytyła czy jest w ciazy:szok:?? Ja tego nie slyszałam, bo nie podchodziłam do nich, ale za chwile powtorzył to pytanie głosniej z gratulacjami oczywiscie, bo znał juz odpowiedz, a ja mu odpowiedziałam: i to i to !:wściekła/y:
 
Ale ja sie nie przejęłam, poprostu dopiero niedawno widac mi brzuch, wczesniej to moglo wygladac, jakbym tylko przytyła, poza tym tez go nie podkreślałam specjalnie, raczej luzne bluzki nosilam, ludzie nie wiedzieli poprostu i tyle. A Ci co wiedzieli pytali czemu brzuch ukrywam?
 
koralikowa: to niech Ci chłop odda połowę rachunku... a następnym razem niech on dzwoni...

weźcie wy nie mówcie nic o wadzę-ja się tak roztyłam przez ostatnie lata że aż szkoda na stare zdjęcia patrzeć... a odchudzać się nie umiem-za bardzo kocham słodycze i fast foody ;/ A najgorsze że najwięcej przytyłam właśnie przez odchudzanie-efekt yoyo....

aga pochwal się potem co kupiłaś w prezencie...
kamea-ja ciągle słyszę takie komentarze-nie jest to miłe...
 
hej ja po pracy....

kamea ja tez dostalam,stan przedzawałowy....ale coz....juz sie stało.,.głupota moja nie zna granic,,człowiek uczy sie na błedach..he takk odbij se na wujku,a co tam..


aga laptop jest,tylko tam nie ma neta...ale jakois damy rade....

aga milych zakupow i pracki:))

amalfi i dobrze ze sie nie przejelas,bo nie masz czym:)
 
reklama
Dziewczyny kochane każda jest taka jaka jest,najważniejsze że nasi partnerzy,mężowie właśnie takie nas akceptują a innym wokół nie musimy się podobać,ważne jest też to abyśmy same dobrze się z daną wagą czy wyglądem czuły a reszta nie ma znaczenia :tak:pamiętajcie o tym!

Martusia dziś kupiłam to Buy Chad Valley Magic Writer at Argos.co.uk - Your Online Shop for Painting and drawing, Arts and crafts, Painting and drawing, Arts and crafts. i to Buy Chad Valley Phonics Bus at Argos.co.uk - Your Online Shop for Electronic learning, Electronic learning, Electronic learning. a jutro dokupię jeszcze jakiś samochodzić :tak:

...uciekam spać bo rano szybciej wstaję,jednak jutro będę przemeblowywać pokój,jakoś sobie poradzę bez męża:)
 
Do góry