reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek kulinarny

reklama
a najgorzej będzie ze wychodząc ze szpitala będziesz na diecie matki karmiącej... nie życzę klientom w tej samej chwili opuszczającym lokal ... :p
 
najedz się po kokardki, póki nie karmisz, bo potem tylko zapachy zostaną ;-)

tak tez robię, i tym sposobem dobiję do + 20kg, jak Junior nie zdecyduje się wreszczie ruszyc pupki w stronę wyjścia :-D

Sorga o tym nie pomyslałam:dry: a jak jeszcze zawieje z tamtej strony to nie wiem co zrobię :-D:-D:-D
 
Niuni-pychota wygladaja :-)

Ja Kebaba robie w tym prawdziwym tureckim chlebie ;-) no i pomyslalam ,ze dobrze byloby go jakos przypiec jak to robia profii,a ze maszyny nie mam takiej to....w gofrownice wsadzilam-no i bomba-cieple i chrupiace wyszlo :-) a do srodka wale czerwona cebule,pomidor,ogorek,rzodkiewke i fete:) no i slate... do i miecha w przyprawach juz z rana robie...dodatkowo czosnek tam wkrajam :-) a jako sosa mialam tym razem zaziki ...
 
Sorga,
Jako, że mój szwagier jest grekiem to pozwolę sobię i odpowiem za Pati, że tzatzyki to pyszny sos (jak dla mnie do wszystkiego pyszny!).

Ja nauczona przez Greka robię tak:

Miksuję kilka ząbkow czosnku z oliwą z oliwek i odrobiną octu winnego.
Ogórki bardzo drobno kroję (zabronił mi trzeć je na tarce), dodaję ogórki do gęstego jogurtu naturalnego, sól, biały pieprz, do tego zmiksowany czosnek i posiekany koperek.
I na kilka godzin do lodowki.
 
brzmi smakowicie, myślę że spróbuje jak tylko przestane karmić i to chyba nawet w pierwszej kolejności :d a który zapis jest fonetyczny?
 
reklama
Do góry