reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zamknięty

reklama
A candy jest z bloga bo przedtem mialam bloga didi i wtedy tu zagoscilam ale potrm blog zmienil nazwę. . To super karen ze kojarzysz♡ i super ze prawdopodobnie mamy wspolne znajome
 
Ja jestem na nie za grupą na Fb, nie przepadam za tą stroną, zdecydowanie bardziej wolę forum.
Wątki zamknięte są dostępne z komórek (Forum zamknięte), grupy już nie.
Ja myślę że zamknięte się przyjmie. Ja mam dobre doświadczenia ;-)
 
W ogole to ja mam proble od kilku dni z aplikacja, połyka mi niektóre posty i np nie widzę kilku ostatnich słów, gdzie i komu to zgłosić ?
 
Ja też jestem na nie dla fb przynajmniej na razie. Wątek zamknięty bedzie żył własnym życiem i za jakiś czas przeniesiemy się tam wszystkie a wtedy siłą rzeczy ten zaniknie ale na razie trzeba dać szanse osobom które mogą chcieć jeszcze dołączyć do majóweczek, jesli całkiem zamkniemy forum otwarte nid bedą miały takiej możliwości.
Katagorka hehe czas na męskie decyzje ;)
 
Karen wiesz nawet składałam ci gratulacje jak zaszłaś w ciąże:) wygrzebałam... a ty mi życzyłaś braciszka do kompletu zobaczymy czy się sprawdzi :)
 
reklama
Do góry