reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala(BEZ KOMENTARZY):)

reklama
A więc i na mnie przyszedł czas dołączyć do grona Rozpakowanych Wrześniowek. Melduje że dziś rano 07.09.2012 o godzinie 6:22 droga cc przyszedł na Świat mój synus Adrian. Waży 3050
kg i mierzy 48cm :):) Nie wiem ile dostał punktów. muszę zapytać. Cycusiowanie uskuteczniamy cały dzień. Idzie nam zadziwiająco dobrze :):):)
 
ja nadal jestem w szpitalu w dwupaku. Mój lekarz prowadzący jest tu ordynatorem , ale niestety pech chciał , że się pochorował , więc nie mam pojęcia jak się to wszystko skończy... Mam już całkiem niezłe skurcze , ale tylko w nocy , w ciągu dnia jakoś się wyciszają i występują parę razy. Lekarz na wizycie porannej powiedział, że mam być jutro na czczo, więc nie wiem czy już planują mi coś robić , czy czekają na ordynatora z decyzją , bo całkiem możliwe , że się jutro zjawi... trzymajcie kciuki !!!
 
Jestem na patologii, tak mnie na ip zbadali ze plamie. Na ktg wychodzą skurcze do 130 i ponad skale co 2 min, a ja czuje lekkie napinanie brzucha, więc nie wiedza co robić, jutro się okaże, bo nic sie nie rozwiera... Mam nadzieje ze dadzą mi oxy i niech już urodze, chce mieć to za sobą. Pozdrawiam Was, buziaki :-)
 
Dziewczyny Lilljanna prosiła o przekazanie wieści: jest od wczoraj wieczór na patologii. Skurcze, które w domu były regularne w szpitalu się rozregulowały, wszystko natomiast jest pozamykane.

Jak będę wiedziała coś nowego dam znać. Póki co ze strony Lill cisza, choć prosiłam by jakby coś się zmieniło dawała znak o każdej porze dnia i nocy.
 
reklama
Lili urodziła
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif


WERONIKA PRZYSZŁA NA ŚWIAT O GODZ 8.43 Waga 3620 i 57 cm

Poród SN :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry