reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala(BEZ KOMENTARZY):)

reklama
OD Merlin
Dostałam na noc przeciwbólowe i rozkurczowe,dzięki temu noc spokojna.Nerka dzis nie boli i skurczy nie mam.Powiedzieli ze jak dolegliwosci mineły to dzis do domu i mam leżec plackiem.Cięcia na razie nie chca robic bo mówia ze jak sie uspokoiło to dla małego lepiej zeby jeszcze posiedział.
 
Hej dziewczyny! my dalej na patologii:wściekła/y: i ciśnienie nie chce zlecieć, cały czas 160/100 mimo leków, obrzęki też nie zleciały. W poniedziałek będzie mój lekarz to będe go poganiać z cc (zresztą tak mi położne poradziły,bo jak zakończy ciąże to wszystkie objawy ustąpią same). Amelka bardzo nie lubi ktg, kręci się jak szalona i na dodatek dzisiaj jeszcze czkawki dostała podczas zapisu;-), a skurczy brak!!!!!
Mam nadzieje że w przyszłym tygodniu dołączę do rozpakowanych wrześniówek!:happy2:
 
witam! w imieniu żony chciałem was poinformować drogie koleżanki z forum!! że w dniu dzisiejszym o godzinie 10-05 urodziła się po przez CC nam córeczka Amelka! :-D ma 53cm. 2,700 kg. i dostała 8 punktów na dziesięć!!i ma 37 tygodni i 3 dni!! do modów jak źle zakwalifikowałem posta to proszę o przeniesienie tam gdzie trzeba!! :-) pozdrawiam!! ps: to maleństwo to moja duma!! i mój najdroższy skarb!!
12090003.jpg
 
wiadomość od Fasolki 35

Wczoraj wylądowalam na porodówce ze skurczami co 3 minuty , rozwarcie na jeden palec. 1,5 h wszystko stanęlo teraz leżę na patologii, skurcze są, ale nieregularne, czekam na usg i ktg i decyzję co dalej. Pozdów dziewczyny"



wiadomość od Polisii

Risia, chyba urodziłam, mialam dwa porody, masakra przy 10 cm jednak mnie pocięli, nie widziałam jeszcze malego, uściskaj wrześniówki, padam z bólu
 
reklama
Do góry