reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala(BEZ KOMENTARZY):)

A Ja dzisiaj mega zadowolona, wypuścili nie na przepustkę ze szpitala, fakt że tylko do 20-tej ale dobre i to, jak mi ciśnienie bardziej nie skoczy to jutro też na dzień będe mogła wyjść. Po niedzieli już leże bo wraca mój ginekolog na oddział, a on nawet nie chce słyszeć że mnie wypuści do domu! W sumie to wyszło że mam gestoze,opuchlizna już zeszła tylko ciśnienie nie chce zlecieć i mimo tego że biorę leki to i tak ma 140/100, całe szczęście nie mam białka w moczu.
 
reklama
Wiadomość od gorgusia:
Hej :) jestem już na oddziale. Mam regularne i dość mocne skurcze i jest szansa, że bez pomocy coś ruszy. Miałam tak bolesne badanie, że lekarz pochwalił moją angielszczyznę - padło wielkie fuck i prawie go skopałam. Pozdrawiam sierpień i wrzesień i poproszę o kciuki.


​no to lecą: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Wiesci od gorgusi ciag dalszy:
Jestem po dwóch masażach szyjki o_O i lekarz mówi, że warunki są bardzo dobre i prawdopodobnie dziś będę rodzić. Czekam tylko aż skurcze się nasilą, bo póki co szyjka ładnie się otwiera, a skurcze za delikatne. Były małe kryzysy, ale już jest lepiej. M mocno wspiera :-)
Buzia!
 
reklama
Do góry