reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala (wątek bez komentarzy)

reklama
Sms od tylko_chwilka:

"O 9.39 przyszła na świat Amelia. Równe 3 kg i 48,5cm. Ma włosy i jest idealna, taka delikatna".

"Ja jestem osłabiona i niedobrze mi bo mocno krwawię ale pilnują mnie lekarze bardzo. Amelia jest cudowna, pięknie ssie pierś, mały głodomór. Ma jeden mały problem o którym nie wiedzieliśmy z USG. Czekamy na chirurga plastyka i x-ray. Opisze więcej jak się wyklaruje sytuacja. &&& za majówki"

:-)
 
"Cześć, tu ewelinkaam z bb. Dzisiaj o 2.14 urodził się Oskar Dominik. 10 pkt, 3920 g, 58 cm. Poród ciężki ale krótki, 2 h 14 min. Teraz uczymy się karmienia piersią i odpoczywam. Pozdrawiam wszystkie cioteczki z bb"
 
Niestety rozwarcie nie chce postępować :-\ leze z podlaczona glukoza, oxy i przeciwbolowym bo pomimo slabego rozwarcia skurcze były bolesne. Polozna która mnie przyjmowala w nocy obstawiła że urodze około poludnia ale raczej się na to nie zanosi :-\
 
reklama
Do góry