reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Ufff :) zdrowy synus 468 g . Ale nie podala jaki dlugi ale samemu mozna obliczyc jakos? Mam filmik zakrywal buzie i siurka chyba wstydzioch :d

monisia, gratuluję siurka :-)
u mnie po wizycie również wszystko w porządku, z dzieckiem ok, serduszka słuchałam, szyjka w porządku, wyniki też póki co dobre, no i znowu widziałam siusiaka także wątpliwości co do chłopca nie ma ;-)

U mnie po wizycie tez ok:-) mala wazy 600g i do dupki ma kolo 17cm:-)

gratuluje udanych wizyt :tak:
 
Kochana niech rosnie;-) ale mnie babka lekarka teraz w szpitalu mowila ze zawsze trzeba sobie +/- 100g dodac/odjac i raczej daja wyposrodkowana wersje ;-)
 
reklama
Drogie mamusie , jestem 23 tygodniu ciazy . Jakie teraz powinnam miec badania ? Jak narazie to były tylko ... krew , mocz , hiv , cytologia . Ja rowniez chodze na NFZ i do mojego ginekologa sa straszne kolejki. Czasami czekam na wizyte 2-3 godziny w kolejce ;/
 
Do góry