reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Przed ciąża oboje chcieliśmy córeczkę nawet dwie, ale jak się dowiedziałam że ma być chłopak to musiałam się najpierw z tym przespać, lecz na drugi dzień już było mi obojętne:p
Więc teraz jest mi obojętne czy córa czy synuś byle już wiedzieć:D
 
reklama
[QUtryOTE=minisia;10524906]Gratulujekudanuch wizyt co do glukozy ja mam przyjsc z tym: Zobacz załącznik 611835 wiec juz sie nie boje bo to w smaku jest ok:)

a co to jest wogole u nas tego nie ma ble nawet cytryny nie mozna mam nadzieje ze przezyje we wtorek[/QUOTE]
To jest energy drink :)
No nie wiem dlaczego akurat to ale tak mi kazano a ja sie ciesze bo to co w Pl daja do wypicia to jakis koszmar
 
Ja po dzisiejszym badaniu glukozy, powiem Wam nie było źle, a nawet mi smakowało:p Oczywiście miałam ze sobą cytrynkę i napój jest spokojnie do wypicia jeśli ktoś lubi słoduchy:D
 
Wczoraj miałam wizytę. Wszystko cacy. Młody poprzecznie leży, tradycyjnie zasłaniał buzię i świecił klejnotami ;)
Wyniki ok. Po obciążeniu glukozą miałam 118, więc jest dobrze. Siku w porządku. Na plusie mam 7,5kg
Następna wizyta 31.03

Trzymam kciuki za wizytujące &&&&&&&&&&&&&&&&&
 
no i ja tez juz po smakowalo hehe przezylam oki tez wporzadku wyniki wiec w nagrode se kupilam 2 paczki.dobrze ze w tym roku nie musze ich w pracy robic wkoncu bo mamy zaplanowane ok 60 tysiecy i chyba bym tam padla :-)
 
reklama
Do góry